Darłowo

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
680 000 PLN
Cena za m2
380 PLN
Powierzchnia działki
1 751 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Przeznaczenie działki
Budowlana
Prąd
W drodze
Gaz
W drodze
Ujęcie wody
Miejska w drodze
Rodzaj kanalizacji
Miejska
Dostępne od
2024-02-01
Numer oferty
351/9434/OGS

Opis nieruchomości

Oferta 351/9434/OGS. Na sprzedaż ładny kawałek ( prawie 18 arów) ziemi pod zabudowę jednorodzinną, pensjonatową, hotelową, itp....  w Darłowie przy ul. Sportowej. Teren płaski, nieogrodzony, położony przy ulicy asfaltowej z szerokim chodnikiem ( zrobiony jest już wjazd z ulicy). Przy działce w ulicy są media. Działka ma wymiary ok. 26 x 68 m2 ( krótszym bokiem przylega do ulicy Sportowej ), nie jest ogrodzona. Jest to teren płaski. Obok są wybudowane nowe domy jednorodzinne. Do morza można dojść różnymi ulicami. Jest to odległość ok. 2,5 km. Cały teren położony jest na pograniczu centrum miasta. Dojazd zapewniony jest ulicą Sportową. Bardzo dobra oferta na wybudowanie własnego domu w bezpośredniej bliskości plaży w Darłowie. Wszystkie media są przy samej działce.  Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem Prodaheim Nieruchomości. Nasze biuro w Koszalinie czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 17.00.
Uwaga!  ze względu na ciągłą pracę w terenie, prosimy zawsze przed przyjściem do nas, wcześniej zadzwonić i umówić się na konkretną godzinę.
Jesteśmy pod telefonem w weekandy i święta.
Wszystkie nasze oferty na niniejszej stronie mają charakter informacyjny oraz są zaproszeniem do rokowań zgodnie z Art. 71 KC i nie stanowią oferty określonej w art 66 i następnych KC.
 
 
 

Parametry dodatkowe

  • Ogrodzenie: Brak
  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Tereny zabudowy mieszkaniowej

Kontakt

Ewa Zabuska

Ewa Zabuska

ANP

Telefon:
577410005
E-mail:
walgro70@wp.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Prodaheim sp. z o. o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Prodaheim sp. z o. o. z siedzibą przy ul. Długa 44/50, 00-241 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@prodaheim.pl… czytaj więcej