Chłopy

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
192 500 PLN
Cena za m2
280 PLN
Powierzchnia działki
690 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Przeznaczenie działki
Budowlana
Prąd
Tak
Gaz
Nie
Ujęcie wody
Miejska w drodze
Rodzaj kanalizacji
Szambo, Brak
Dostępne od
2023-11-15
Numer oferty
379/9434/OGS
Działka Sprzedaż Chłopy
 

Opis nieruchomości

Oferta 379/9434/OGS. NEGOCJUJ CENĘ ! TA NIERUCHOMOŚĆ JEST TEGO WARTA.
Na sprzedaż  działka w nadmorskiej miejscowości Chłopy, między Mielnem a Sarbinowem. Działka jest przy ul. Widokowej w Chłopach, ma regularny kształt zbliżony do kwadratu, jest ogrodzona. Przy płocie jest skrzynka z energią elektryczną. W drodze przy działce są media. Na działce jest zaprojektowany dom o powierzchni ok 108 m2, jest już wydane pozwolenie na budowę i prowadzony jest dziennik budowy. Budowa domu nie została jeszcze rozpoczęta! Zawsze możesz zmienić projekt!
Do morza jest ok 800 m. Jest wiele dróg do plaży w Chłopach. Działka jest położona w miejscu, gdzie stoją już podobne domy zamieszkane.
Dojazd jest bezpośrednio z drogi asfaltowej łączącej Mielno z Sarbinowem, ostatni odcinek ok 70 m obecnie jest drogą utwardzoną. Kupujący działkę nabywa automatycznie udział w tej drodze.
W okolicy jest małe Centrum Handlowe z marketem Polomarket ( przy rondzie-skręt do Sarbinowa ), market Mrówka ( w Będzinie ).
Miejsce jest dobrze skomunikowane, posiada łatwy dojazd do autostrady A-6 i trasy 11 ( Koszalin - Kołobrzeg). Do o koła są liczne trasy rowerowe, morze, jezioro Jamno, ogrody botaniczne w Niegoszczy i wiele innych atrakcji.
Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem Prodaheim Nieruchomości. Nasze biuro w Koszalinie czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 17.00.
Uwaga!  ze względu na ciągłą pracę w terenie, prosimy zawsze przed przyjściem do nas, wcześniej zadzwonić i umówić się na konkretną godzinę.
Jesteśmy pod telefonem w weekandy i święta.
Wszystkie nasze oferty na niniejszej stronie mają charakter informacyjny oraz są zaproszeniem do rokowań zgodnie z Art. 71 KC i nie stanowią oferty określonej w art 66 i następnych KC.
 

Parametry dodatkowe

  • Ogrodzenie: Siatka
  • Procent możliwej zabudowy: 20
  • Wydane warunki zabudowy: Tak
  • Aktualne pozwolenie na budowę: Tak
  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Budownictwo jednorodzinne indywidualne
  • Dostępne w okolicy: Las, Morze, Centrum handlowe, Bar, Hala sportowa, Plac zabaw, Sklep, Kościół, Przystań
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autobus

Kontakt

Ewa Zabuska

Ewa Zabuska

ANP

Telefon:
577410005
E-mail:
walgro70@wp.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Prodaheim sp. z o. o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Prodaheim sp. z o. o. z siedzibą przy ul. Długa 44/50, 00-241 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@prodaheim.pl… czytaj więcej