Kariera

Zapraszamy do zasilenia naszych szeregów. Zapewniamy stały rozwój, dostęp do nowoczesnych technik sprzedaży i marketingu. Gwarantujemy stałe podnoszenie swoich kwalifikacji a przede wszystkim dużo dobrze opłacalnej pracy.

Prodaheim jest firma nastawiona na budowanie zespołu zgranego i rozumiejącego rynek nieruchomości. Dlatego dbamy o rozwój własnej kadry pracowniczej, zapewniając jej permanentny rozwój i możliwość podnoszenia własnych kwalifikacji.

Zgodnie z mottem naszego działania „ Aby sprzedać trzeba chcieć ! „

Praca Agenta Prodaheim

Aby sprzedać trzeba chcieć … takie jest motto naszego działania!

Każdego dnia staramy się budować pozytywne relacje na osi Klient- Pracownik – Pracodawca, które będą tworzyć wspólną przyszłość firmy i pomnażać dochody jej pracowników.

Agentom Nieruchomości współpracującym z Prodaheim proponujemy etapowe wdrożenie się w nasz Świat Nieruchomości Prodaheim.

ETAP WSTEPNY PRACY służący ocenie zdolności Pracownika z zapewnieniem mu osłony socjalnej i finansowej.

Cechą tego etapu jest uczestnictwo w szkoleniach, kursach, seminariach i praca pod opieka wykwalifikowanego personelu. W okresie tym Agent Nieruchomości poznaje Świat Prodaheim, narzędzia pracy, możliwości i obowiązki, widzi na własnym działaniu co się dzieje z nową ofertą, śledzi jej drogę od zgłoszenia po finalizację, może na własnych błędach zrozumieć zasady działania firmy.

W etapie tym Prodaheim zapewnia zatrudnienie na zasadach umowy zlecenia lub umowy o pracę na okresie próbnym. Uczestnik posiada status Kandydata, nie posiada własnego stanowiska pracy, pracuje w oparciu o stanowisko osoby prowadzącej, która zabiera go na wszystkie rozmowy w terenie, uczy prowadzić rozmowy z klientami, zapoznaje z technika fotografowania i prezentacji nieruchomości, dokładnie analizuje każdy przypadek.

ETAP PRÓBNY SAMODZIELNEGO DZIAŁANIA będący próba sił nowych Agentów.

W etapie tym Agent posiada własne narzędzia pracy i może podejmować samodzielne decyzje, które budują jego zarobki i pozycje w firmie. Posiada już pełną świadomość swoich decyzji jednak na każdym etapie jest w stałym kontakcie z kierownictwem, któremu składa codzienne raporty z wykonywanych czynności. Nadal jest pod ochroną firmy, pracuje na „etacie” ale posiada udział w prowizji od sprzedaży nieruchomości.

ETAP SAMODZIELNEGO DZIAŁANIA, to etap pełnej samodzielności w działaniu, podejmowania własnych niezależnych decyzji.

Agent Prodaheim posiada własną działalność gospodarczą, osiąga pełną prowizję do 50 % wielkości prowizji z każdej sfinalizowanej i zapłaconej transakcji. W tym etapie Agent Prodaheim jest w pełni samodzielnym współtwórca sukcesu Prodaheim. Posiada pełną świadomość własnej wartości i świadomość własnego nieograniczonego rozwoju.  

Jeżeli jesteś osoba chcącą zarabiać uczciwie i godziwie pieniądze, nie boisz się pracy, posiadasz predyspozycje do działania samodzielnego w terenie, nie masz wewnętrznych hamulców przed długimi rozmowami handlowymi, potrafisz dbać o wizerunek własny i firmy – to jest idealna praca dla Ciebie!

Dołącz do grona naszych AGENTÓW I ROZPOCZNIJ NOWY etap swojego życia w świecie PRODAHEIM- ŚWIECIE NIEOFGRANICZONYCH MOŻLIWOŚCI I ZAROBKÓW.

Uwaga. Jeżeli Kandydat posiada duże doświadczenie w pracy pośrednika nieruchomości, które zostało nabyte w poprzedniej firmie, to Prodaheim zapewnia błyskawiczne wdrożenie w standardy firmy, uprawniające do samodzielnego, efektywnego działania w ramach naszego zespołu, z pominięciem etapów wstępnych i próbnych.

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania: