O nas

Biuro Nieruchomości PRODAHEIM świadczy usługi pośrednictwa w sprzedaży, kupnie i wynajmie mieszkań, domów, lokali użytkowych, apartamentów, działek i obiektów komercyjnych w całej Polsce, oraz w poszukiwaniu nieruchomości na życzenie klienta.

Głównym terenem naszego działania jest Koszalin i okolica oraz miejscowości województwa zachodniopomorskiego i pomorskiego a w szczególności oś: Kołobrzeg – Rewal – Darłowo.  

Wszystkim naszym klientom zapewniamy maksymalny komfort współpracy połączony z intensywną promocją ich ofert w Internecie i prasie lokalnej. Prowadzimy także przeszukiwanie ofert z innych biur nieruchomości w całej Polsce.

Współpracujemy z Deweloperami w regionie i zapewniamy indywidualne prowadzenie dużych inwestycji charakteryzujące się dodatkową EKSTRA PROMOCJĄ. Z nami sprzedasz wszystko!

Naszym Klientom zapewniamy, na każdym etapie współpracy, całkowitą dyskrecję działania w oparciu o zasady RODO.

Podczas transakcji trudnych, gdy w grę wchodzą sprawy nie do końca uregulowane jak: współwłasność właścicieli, darowizny, hipoteki, zastawy, podziały majątku, podpisane wcześniej służebności, spadki, niedokończone leasingi, upadłość i inne, zapewniamy państwu fachową pomoc prawną przez konsultacje z Kancelarią Prawna współpracująca z naszym biurem.

Nasze biuro posiada wykupioną polisę Odpowiedzialności Cywilnej gwarantującą Państwu pełne bezpieczeństwo w przypadku nieprzewidzianych sytuacji kryzysowych.

W naszej ofercie posiadamy dwa warianty współpracy różniące się intensywnością promowania nieruchomości.  

Wariant OTWARTY polegający na dowolnym okresie wypowiedzenia podpisanej umowy i charakteryzujący się promowaniem państwa oferty w standardowej grupie, mediów: np.: olx, allegro, otodom itp., oraz możliwością typowego oznakowania nieruchomości za pomocą banera lub tablicy informacyjnej.

Wariant NA WYŁĄCZNOŚĆ, polegający na umowie podpisanej na czas określony (najczęściej 6-12 miesięcy). Wariant ten charakteryzuje się bardzo intensywną promocją w mediach, publikacją ogłoszenia w ponad 100 różnych portalach w Internecie, często z dodatkowym promowaniem i wyróżnieniem na stronach głównych, publikacją w prasie lokalnej a nawet ogólnopolskiej. Dodatkową cechą tego wariantu jest możliwość ekstra oznakowania nieruchomości, polegająca na zainstalowaniu większego banneru lub tablicy informacyjnej, wykonaniu indywidualnej reklamy w Internecie, a nawet wykorzystania tzw. Poczty Pantoflowej, czyli własnych pokładów znajomości w innych biurach w miejscowościach i regionach całej Polski a nawet za granicą.

Zawsze wybieramy wariant bardziej korzystny dla Klienta. Zanim podpiszemy umowę przeprowadzamy z Klientem wnikliwą analizę jego i naszych oczekiwań i możliwości.

Podpisując umowę z naszą firmą posiadacie Państwo dostęp do najnowocześniejszych technik sprzedaży wykorzystujących nowe technologie i formy prezentacji. Nasza firma zapewnia Wam fachowe doradztwo, profesjonalną obsługę i maksimum satysfakcji.

Narzędzia dobieramy w zależności od możliwości technicznych i oczekiwań klienta. Nie obce jest nam filmowanie z Dronów, wykonywanie spacerów 3D oraz promowanie na innych rynkach niż tylko regionalne.

W sytuacjach, gdy nieruchomość nie znajduje nabywcy, staramy się zmienić formę sprzedaży i szukamy nowych rozwiązań, aby zachęcić większą grupę zainteresowanych, jak np.: Home Staging – przygotowanie nieruchomości do sprzedaży, lub współtworzymy nowy plan zagospodarowania.

Z nami naprawdę warto! I zawsze jesteśmy elastyczni cenowo.

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania: