Darłowo

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
675 000 PLN
Cena za m2
385 PLN
Powierzchnia działki
1 751 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Przeznaczenie działki
Budowlana
Prąd
W drodze
Gaz
W drodze
Ujęcie wody
Miejska w drodze
Rodzaj kanalizacji
Miejska
Dostępne od
2024-02-01
Numer oferty
351/9434/OGS

Opis nieruchomości

Oferta 351/9434/OGS. Na sprzedaż duża działka budowlana ( prawie 18 arów) pod zabudowę jednorodzinną, pensjonatową, hotelową, itp. w samym Darłowie przy ul. Sportowej. Teren płaski, nieogrodzony, położony przy ulicy asfaltowej z szerokim chodnikiem ( zrobiony jest już wjazd z ulicy) a media są wypuszczone pod drogą. Przy działce w ulicy Sportowej są wszystkie media. Działka ma wymiary ok. 26 x 68 m2 ( krótszym bokiem przylega do ulicy Sportowej ), jest ogrodzona prze sąsiadów z dwóch stron. Jest to teren płaski. Obok są wybudowane nowe domy jednorodzinne. Do morza można dojść różnymi ulicami. Jest to odległość ok. 2 km. Cały teren położony jest na pograniczu centrum miasta. Dojazd zapewniony jest ulicą Sportową. W pobliżu Aquapark, sklepy, restauracje. Bardzo dobra oferta na wybudowanie własnego domu w bezpośredniej bliskości plaży w Darłowie. Wszystkie media są przy samej działce.  Jest zgoda na podział działki - można więc taniej kupić mniejszą jej część ale patrz inne nasze oferty. Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem Prodaheim Nieruchomości. Nasze biuro w Koszalinie czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 17.00.
Uwaga!  ze względu na ciągłą pracę w terenie, prosimy zawsze przed przyjściem do nas, wcześniej zadzwonić i umówić się na konkretną godzinę.
Jesteśmy pod telefonem w weekandy i święta.
Wszystkie nasze oferty na niniejszej stronie mają charakter informacyjny oraz są zaproszeniem do rokowań zgodnie z Art. 71 KC i nie stanowią oferty określonej w art 66 i następnych KC.
 
 
 

Parametry dodatkowe

  • Ogrodzenie: Brak
  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Tereny zabudowy mieszkaniowej

Kontakt

Ewa Zabuska

Ewa Zabuska

ANP

Telefon:
577410005
E-mail:
walgro70@wp.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Prodaheim sp. z o. o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Prodaheim sp. z o. o. z siedzibą przy ul. Długa 44/50, 00-241 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@prodaheim.pl… czytaj więcej