Koszalin

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 000 PLN
Powierzchnia
38 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
3
Liczba pięter
4
Typ kuchni
Widna
Rynek
Wtórny
Stan nieruchomości
Do odświeżenia
Kaucja
tak
Numer oferty
3/9434/OMW

Opis nieruchomości

Oferta 2/9434/OWM
Do wynajęcia mieszkanie na 3 piętrze w bloku w centrum miasta, umeblowane, standard lata 90-te, ogrzewanie miejskie, ciepła woda miejska, kuchenka gazowa w kuchni. Do dyspozycji piwnica. Mieszkanie posiada standard z lat dziewięćdziesiątych. Klient chce wynająć mieszkanie długoterminowo, tak jak stoi obecnie, z meblami i wyposażeniem ale dopuszcza też możliwość wykonania remontu i podniesienia standardu lokalu. Remont może być wykonany także przez nowego najemcę i odliczony od czynszu. Odpłatność miesięczna za wynajem to 1000 zł dla klienta + opłaty eksploatacyjne i czynsz do spółdzielni. Obecnie miesięczny czynsz do spółdzielni wynosi 462 zł. W tej kwocie zawiera się zaliczka miesięczna na ogrzewanie w kwocie 153 zł, zaliczka na ciepłą wodę przy zużyciu 0,5 m3 na miesiąc, zaliczka na zimna wodę przy zużyciu 1,5 m3 na miesiąc. Prąd jest rozliczny wg zużycia z licznika. Gaz do kuchenki gazowej w kuchni jest rozliczany wg zużycia z licznika gazu. W zależności od ilości osób mieszkających w mieszkaniu, nowy najemca powinien proporcjonalnie zwiększyć zaliczki na media. 
Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, większego z małym balkonem i dużym oknem i pokoju mniejszego.  W mieszkaniu jest mała ale widna kuchnia z kuchnią na gaz, łazienka i osobne WC.  Całe mieszkanie jest umeblowane, w kuchni są szafki i lodówka. Meble można usunąć jeżeli najem będzie długoterminowy a najemca będzie miał własne.
Blok jest bez windy. Lokal jest w spokojnej dzielnicy, w koło jest dużo zieleni, szkoła, przedszkole, sklepy, itp.... Kaucja 3-y miesięczna. 
Celem obejrzenia nieruchomości prosimy o kontakt w biurze Prodaheim Nieruchomości przy ul. Zwycięstwa 10 w Koszalinie w godzinach 9.00-17.00 od poniedziałku do piątku lub kontakt telefoniczny z biurem. Ze względu na częste wyjazdy w teren, przed przyjściem do biura prosimy o umówienie się telefonicznie na określoną godzinę.
Zapraszamy do zapoznania się z innymi naszymi ofertami: działek, mieszkań, domów, obiektów komercyjnych...
Wszystkie oferty mają charakter informacyjny i są zaproszeniem do rokowań zgadnie z art. 71 KC i nie stanowią oferty określonej w art. 66 i następnych KC.

 

Mapa

Kontakt

Ewa Zabuska

Ewa Zabuska

ANP

Telefon:
577410005
E-mail:
walgro70@wp.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Prodaheim sp. z o. o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Prodaheim sp. z o. o. z siedzibą przy ul. Długa 44/50, 00-241 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@prodaheim.pl… czytaj więcej