Cisowo

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
25 500 PLN
Cena za m2
85 PLN
Powierzchnia działki
308 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Kwadrat
Przeznaczenie działki
Rekreacyjna
Prąd
W drodze
Gaz
Nie
Ujęcie wody
Miejska w drodze
Rodzaj kanalizacji
Brak
Dostępne od
2024-01-31
Numer oferty
368/9434/OGS

Opis nieruchomości

Oferta 347/9434/OGS.
Na sprzedaż mała działka rekreacyjna o powierzchni 308 m2 oddalona tylko 800 m od morza ale położona w strefie wiatrakowej. Jest to równy teren z dobrym dojazdem drogą asfaltową a po zjeździe z niej ok. 50 m drogą utwardzoną, położony w miejscu występowania dużej ilości podobnych działek, bardzo blisko morza. Mankamentem jest bliska ok 300 m - 400 m odległość od najbliższego wiatraka. Kupujący musi się liczyć z ograniczeniami wynikającymi z obowiązujących przepisów o fermach wiatrowych. Niemniej w bezpośrednim sąsiedztwie występują liczne przyczepy, małe domki drewniane i inne obiekty zabudowy nietrwałej, prawdopodobnie postawione na zasadzie budynków gospodarczych, bez prawa zamieszkania. W sezonie letnim teren ten " kipi życiem ", we wszystkich tych domkach przebywają ludzie.  Obok działki w drodze biegnie podziemna linia energetyczna. Działka nie jest ogrodzona.
Do morza jest ok 800 m i prowadzą tam liczne drogi i ścieżki pomiędzy wydzielonymi działkami. Ciekawa alternatywa aby za niewielkie pieniądze posiadać własną, małą działkę blisko morza.
Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem Prodaheim Nieruchomości. Nasze biuro w Koszalinie czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 17.00.
Uwaga!  ze względu na ciągłą pracę w terenie, prosimy zawsze przed przyjściem do nas, wcześniej zadzwonić i umówić się na konkretną godzinę.
Jesteśmy pod telefonem w weekandy i święta.
Wszystkie nasze oferty na niniejszej stronie mają charakter informacyjny oraz są zaproszeniem do rokowań zgodnie z Art. 71 KC i nie stanowią oferty określonej w art 66 i następnych KC.


Parametry dodatkowe

  • Ogrodzenie: Brak
  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Tereny wielofunkcyjne
  • Dostępne w okolicy: Morze, Jezioro
  • Droga dojazdowa: Utwardzona
  • Komunikacja: Bus, PKS

Kontakt

Ewa Zabuska

Ewa Zabuska

ANP

Telefon:
577410005
E-mail:
walgro70@wp.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Prodaheim sp. z o. o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Prodaheim sp. z o. o. z siedzibą przy ul. Długa 44/50, 00-241 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@prodaheim.pl… czytaj więcej