Bobolice

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
320 000 PLN
Cena za m2
6,40 PLN
Powierzchnia działki
50 000 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Numer oferty
370/9434/OGS

Opis nieruchomości

Oferta nr 177/9434/OGS. Na sprzedaż przepiękna działka o dużej powierzchni 5 ha, w części ok. 2/3 zalesiona plantacją choinek. Teren nadający się na dużą, ładną posesję lub pod biznes. Działka znajduje się w miejscowości Ubiedrze pod Bobolicami zaledwie 3 km od planowanej ( budowa rozpoczęła się w roku 2021 !!! ) drogi ekspresowej S-11, która połączy Pomorze Zachodnie ze Śląskiem. Teren nie jest ogrodzony, leży bezpośrednio przy drodze. Obecnie drzewa są rozrośnięte i nadają się do przeróbki drzewnej, są to świerki po ok 30 cm średnicy. W drodze przy działce znajduje się energia elektryczna natomiast woda jest w najbliższych zabudowaniach lub przy drodze na Gozd ( w linii prostej ok. 300 mb). Działka jest położona na uboczu miejscowości Ubiedrze i otoczona jest miejscowymi lasami.
Osoby zainteresowane zapraszamy do zapoznania się z pełną informacją o tej nieruchomości. Celem obejrzenia nieruchomości prosimy o kontakt z przedstawicielem Prodaheim Nieruchomości pod nr telefonu +48 577 410 005. Nasze biuro w Koszalinie przy ul. Zwycięstwa 10 czynne jest od 9.00 do 17.00 od poniedziałku do piątku. Ze względu na pracę w terenie, prosimy przed przyjściem zadzwonić i umówić się na konkretną godzinę.
Wszystkie oferty mają charakter informacyjny i są zaproszeniem do rokowań zgadnie z art. 71 KC i nie stanowią oferty określonej w art. 66 i następnych KC.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Polna droga

Kontakt

Ewa Zabuska

Ewa Zabuska

ANP

Telefon:
577410005
E-mail:
walgro70@wp.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Prodaheim sp. z o. o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Prodaheim sp. z o. o. z siedzibą przy ul. Długa 44/50, 00-241 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@prodaheim.pl… czytaj więcej