Koszalin

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
4 000 PLN
Powierzchnia
77 m2
Piętro
Parter
Przeznaczenie
Biurowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Handlowo/Usługowe
Kaucja
4000
Rodzaj budynku
Kamienica
Stan budynku
Dobry
Dostępne od
2022-09-01
Numer oferty
14/9434/OLW

Opis nieruchomości

Oferta 14/9434/OLW. Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 77 m2, usytuowany na parterze kamienicy przyj ulicy Zwycięstwa 10 w Koszalinie. Wejście bezpośrednio od ulicy Zwycięstwa  wychodzi prosto na Galerię Handlową ze sklepami Biedronka, Rossman, Kręgielnia,..
Lokal dodatkowo posiada wejście od tyłu. Obecnie w lokalu jest remont. Planowane zakończenie remontu to okres ok. 2 tygodni od podpisania umowy z nowym najemcą. Zapewniamy bezpłatny okres na przystosowanie lokalu do własnych celów. W lokalu jest zaplecze  oraz WC.  Jest możliwość, bez większych przeróbek, wykonać drugie WC ! 
Remont objął wszystkie instalacje, podłogę, ściany, sufity, ogrzewanie, klimatyzację, wszystko jest wykonane od nowa z bardzo dobrych materiałów, strop został docieplony pianka poliuretanową o grubości 20 cm. 
Wejście jest bezpośrednio z ulicy Zwycięstwa,  lokal posiada dużą witrynę oraz podwójne przeszklone drzwi.
W lokalu są dostępne wszystkie media: woda, prąd, gaz, kanalizacja, światłowód (Internet).

Lokal jest ogrzewany za pomocą własnego pieca gazowego.  Dodatkowo w lokalu jest zamontowana nowa klimatyzacja. Zaplecze jest wyposażone w aneks jadalny ( kuchnia mikrofalowa, zlewozmywak, stół, krzesła, szafki), które może zostać wykorzystane jako zaplecze magazynowe.
Dodatkowe opłaty: czynsz płatny jest do wspólnoty 400 zł i zawiera zaliczkę na wodę i ścieki, opłatę za śmieci ( bez limitu) , fundusz remontowy, itp.... Woda rozliczana jest przez Wspólnotę kwartalnie wg zużycia na liczniku a co miesiąc pobierane są w czynszu zaliczki na prognozowane zużycie, które określa użytkownik lokalu ( minimalna prognoza 1 m3).
Lokal jest dobrze eksponowany. Nad lokalem jest możliwość powieszenia dużej reklamy świetlnej.
Cenę można negocjować. Właścicielom zależy na długoterminowym najmie. .
Aby obejrzeć nieruchomość prosimy o kontakt z telefoniczny z konsultantem Nieruchomości Prodaheim.
Wszystkie oferty mają charakter informacyjny i są zaproszeniem
do rokowań zgadnie z art. 71 KC i nie stanowią oferty określonej w art. 66 i następnych KC.

Räumlichkeiten zu vermieten, tolle Lage - Koszalin

Eine Gewerbefläche mit einer Fläche von 77 m2 im Erdgeschoss eines Mietshauses in der Zwycięstwa-Straße in Koszalin. Die Möglichkeit, einen großen Bereich im Erdgeschoss nach dem Entfernen von Trennwänden, Gipskartonplatten, anzupassen, die für ein Büro, ein Geschäft, medizinische Dienstleistungen.
Wir laden Sie ein, sich mit dem Verkaufsangebot vertraut zu machen.
Um die Immobilie anzusehen, wenden Sie sich bitte an den Immobilienberater von Prodaheim.
Alle Angebote sind indikativ und einladend
gemäß Art. zu verhandeln. 71 des Bürgerlichen Gesetzbuches und stellen kein Angebot dar, das in Art. 66 und nachfolgende KC.

Parametry dodatkowe

  • Ochrona: Tak
  • Alarm: Tak
  • Światłowód: Tak
  • Czujniki dymu: Tak
  • Klimatyzacja: Tak

Mapa

Kontakt

Ewa Zabuska

Ewa Zabuska

ANP

Telefon:
577410005
E-mail:
walgro70@wp.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Prodaheim sp. z o. o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Prodaheim sp. z o. o. z siedzibą przy ul. Długa 44/50, 00-241 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@prodaheim.pl… czytaj więcej