Koszalin

Zwycięstwa

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
5 000 PLN
Powierzchnia
73 m2
Przeznaczenie
Biurowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Handlowo/Usługowe
Rodzaj budynku
Kamienica
Stan budynku
Dobry
Dostępne od
2021-02-01
Numer oferty
5/9434/OLW

Opis nieruchomości

Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 73 m2, usytuowany na parterze kamienicy przyj ulicy Zwycięstwa 10 w Koszalinie. Wejście bezpośrednio od ulicy Zwycięstwa 10 wychodzi bezpośrednio na Centrum Handlowe KOSMOS( Biedronka, Rossman, Kręgielnia,...)
Lokal dodatkowo posiada wejście od tyłu. Obecnie w lokalu jest remont. Wynajmujący może przystosować lokal do własnych potrzeb na koszt właściciela - OKAZJA.  W lokalu jest małe zaplecze ( ok 6 m2) oraz WC i kotłownia (ok 2 m2). Wysokość lokalu 2,85-2,90 m. Remont obejmuje wszystkie instalacje, podłogę, ściany, sufity, ogrzewanie, klimatyzację.  
Od strony ulicy Zwycięstwa lokal posiada dużą witrynę oraz podwójne przeszklone drzwi.
W lokalu są dostępne wszystkie media: woda, prąd, gaz, kanalizacja, światłowód (Internet).
W lokalu będzie nowa podłoga, nowe ściany, nowe instalacje, nowe WC, klimatyzacja i niezależne ogrzewanie, itd...
Ogrzewanie lokalu jest zrobione z pieca gazowego C. O. na gaz miejski. Rachunki w okresie zimowym 300-400 zł. Dodatkowo piec dostarcza ciepłą wodę do zaplecza.
Dodatkowe opłaty: czynsz płatny jest do wspólnoty 412 zł i zawiera zaliczkę na wodę i ścieki, opłatę za śmieci, fundusz remontowy, itp.... Woda rozliczana jest przez Wspólnotę kwartalnie wg zużycia na liczniku a co miesiąc pobierane są w czynszu zaliczki na prognozowane zużycie, które określa użytkownik lokalu ( minimalna prognoza 1 m3).
Lokalizacja jest przy ulicy Zwycięstwa 10 vis a vis Centrum Handlowego Kosmos, w którym jest obecnie Biedronka i Rossman. Bardzo ruchliwe miejsce. Lokal jest dobrze eksponowany.
Obok jest przystanek autobusowy i przejście dla pieszych. Z tyłu budynku jest duży plac utwardzony co daje możliwości dostaw od tyłu lokalu ( niezależne wejście ) oraz parkowania dla stałych klientów.
Nad lokalem jest możliwość powieszenia dużej reklamy świetlnej.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży.
Aby obejrzeć nieruchomość prosimy o kontakt z telefoniczny z konsultantem Nieruchomości Prodaheim 577 410 005.
Wszystkie oferty mają charakter informacyjny i są zaproszeniem
do rokowań zgadnie z art. 71 KC i nie stanowią oferty określonej w art. 66 i następnych KC.

Räumlichkeiten zu vermieten, tolle Lage - Koszalin

Eine Gewerbefläche mit einer Fläche von 73 m2 im Erdgeschoss eines Mietshauses in der Zwycięstwa-Straße 10 in Koszalin. Die Möglichkeit, einen großen Bereich im Erdgeschoss nach dem Entfernen von Trennwänden, Gipskartonplatten, anzupassen, die für ein Büro, ein Geschäft, medizinische Dienstleistungen oder Bankgeschäfte bestimmt sind. Das Restaurant ist ab dem 01.02.2021 oder zu einem früheren Zeitpunkt einsatzbereit. Großartige Lage, einfacher Zugang zu Bushaltestellen und zum Bahnhof. Parkplätze auf der Rückseite des Gebäudes. Details zu besprechen.

Wir laden Sie ein, sich mit dem Verkaufsangebot vertraut zu machen.
Um die Immobilie anzusehen, wenden Sie sich bitte an den Immobilienberater von Prodaheim 799 301 177.
Alle Angebote sind indikativ und einladend
gemäß Art. zu verhandeln. 71 des Bürgerlichen Gesetzbuches und stellen kein Angebot dar, das in Art. 66 und nachfolgende KC.

Parametry dodatkowe

  • Ochrona: Tak
  • Alarm: Tak
  • Światłowód: Tak
  • Podwieszane sufity: Tak

Mapa

Kontakt

Waldemar Grochowski

Waldemar Grochowski

ANP

Telefon:
577410005
E-mail:
walgro70@wp.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Prodaheim sp. z o. o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Prodaheim sp. z o. o. z siedzibą przy ul. Długa 44/50, 00-241 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@prodaheim.pl… czytaj więcej