Sianów

ul. Armii Polskiej

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
105 000 PLN
Cena za m2
2 100 PLN
Powierzchnia
50 m2
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Biurowe
Rynek
Wtórny
Numer oferty
4/9434/OLS

Opis nieruchomości

Na sprzedaż lokal handlowy w Sianowie przy głównej ulicy miasta Armii Polskiej. Lokal posiada powierzchnie ponad 50 m2. Składa się z sali sprzedaży ok 30 m2, oddzielnego magazynu i zaplecza łazienkowego ok. 20 m2. Sala sprzedaży jest oddzielona od części magazynowej cienka ścianką działową z płyty gipsowo kartonowej z przejściem ( drzwi pojedyncze 90 cm ). Dlatego istnieje możliwość zmodyfikowania układu lokalu. Wysokość lokalu wynosi ok 260 cm.
Wejście do lokalu jest bezpośrednio z ulicy Armii Polskiej, bez schodów, przez szklane drzwi pvc. Obok drzwi jest duża witryna sklepowa z PVC ok. 2 m x 2 m.
Podłoga jest wyłożona terakotą. Oświetlenie jarzeniowe. Ogrzewania brak. Obecnie ogrzewanie jest elektryczne.
Lokal posiada zaplecze z małą łazienką i WC znajdującą się na tyle lokalu.
Lokal nie posiada wejścia od tyłu.
Właściciel chce sprzedaż lokal lub wynająć długoterminowo. Cena najmu 1000 miesięcznie.

Mapa

Kontakt

Waldemar Grochowski

Waldemar Grochowski

ANP

Telefon:
577410005
E-mail:
walgro70@wp.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Prodaheim sp. z o. o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Prodaheim sp. z o. o. z siedzibą przy ul. Długa 44/50, 00-241 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@prodaheim.pl… czytaj więcej