Smolne

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
90 000 PLN
Cena za m2
30 PLN
Powierzchnia działki
3 093 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Przeznaczenie działki
Rolna
Numer oferty
175/9434/OGS

Opis nieruchomości

Oferta nr 175/9434/OGS. Na sprzedaż działka rolna w miejscowości Smolne pod Dobrzycą w województwie zachodniopomorskim, oddalona od morza o ok. 15 km.  Działka ma przeznaczenie rolne ale można na niej wybudować dom po odrolnieniu części gruntu. Zakup działki nie wymaga posiadania uprawnień rolniczych.
Piękny teren w malowniczej okolicy, stosunkowo blisko morza ( 15 km ), znajdujący się w bezpośredniej bliskości ok. 5 km od drogi ekspresowej S-6 łączącej Szczecin z Gdańskiem ( obecnie oddany do użytku jest odcinek Szczecin Koszalin ! ). Blisko działki znajdują się przepiękne Ogrody Tematyczne Hortulus  oraz ściśle chronione obszary przyrodnicze. 
Działka leży w kompleksie kilku działek rolnych po ok 3000 m2 każda, do których zapewniony jest dojazd droga wewnętrzną. Kupując działkę nabywamy także udział w drodze. Bardzo atrakcyjna propozycja aby uciec od zgiełku miasta, szumu ulic, gwaru turystów, całej naszej wszędobylskiej urbanizacji i zamieszkać w terenie, gdzie latem po polach chodzą żurawie i bociany a zimą pola uprawne przykryte są grubą pierzyną śniegu.
Aby dojechać do proponowanej działki należy kierować się na Dobrzycę i w bezpośredniej bliskości wjazdu do Ogrodów Tematycznych Hortulus skręcić na Smolne. Następnie drogą asfaltową kierować się na wieżę widokową O. T. Hortulus, minąć zjazd do niej ( zjazd jest w lewą stronę ) i jadąc dalej prosto dojechać do miejscowości Smolne ( uwaga ! miejscowość Smolne jest rozciągnięta na znacznym obszarze ), następnie skręcić w prawo i dojechać do zabudowań bezpośrednio położonych przy kompleksie działek. Media są w bezpośredniej bliskości przy istniejących zabudowaniach.  
Cena jest do negocjacji.   
Osoby zainteresowane zapraszamy do zapoznania się z pełnąinformacją o tej nieruchomości. Celem obejrzenia nieruchomości prosimy okontakt z przedstawicielem Prodaheim Nieruchomości pod nr telefonu+48 577 410 005. Nasze biuro w Koszalinie przy ul. Zwycięstwa 10czynne jest od 9.00 do 17.00 od poniedziałku do piątku. Ze względu na pracę wterenie, prosimy przed przyjściem zadzwonić i umówić się na konkretną godzinę.
Wszystkie oferty mają charakter informacyjny i sązaproszeniem do rokowań zgadnie z art. 71 KC i nie stanowią oferty określonej wart. 66 i następnych KC.

Parametry dodatkowe

  • Plan miejscowy: Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego
  • Droga dojazdowa: Utwardzona

Kontakt

Ewa Zabuska

Ewa Zabuska

ANP

Telefon:
577410005
E-mail:
walgro70@wp.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Prodaheim sp. z o. o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Prodaheim sp. z o. o. z siedzibą przy ul. Długa 44/50, 00-241 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@prodaheim.pl… czytaj więcej