Stare Bielice

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
117 000 PLN
Powierzchnia działki
1 219 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Kształt działki
Prostokąt
Przeznaczenie działki
Budowlana
Prąd
Tak
Ujęcie wody
Miejska w drodze
Rodzaj kanalizacji
Miejska w drodze
Numer oferty
171/9434/OGS

Opis nieruchomości

Oferta 171/9434/OGS. Na sprzedaż działka pod budowę domu jednorodzinnego o powierzchni 1219 m2, położona w miejscowości Stare Bielice przy skrzyżowaniu ulicy Kalinowej i Rolnej. Przy działce jest postawiona już skrzynka elektryczna. W drodze przy działce biegnie wodociąg. Gaz jest po drugiej stronie drogi przy skrzyżowaniu ulicy Rolnej i Kalinowej. Kanalizacja biegnie wzdłuż ulicy Kalinowej.  
Działka jest o kształcie prostokątnym. Dojazd do działki jest bezpośrednio z drogi gminnej, czyli ulicy Rolnej. Działka jest położona przy samym skrzyżowaniu ulic Kalinowej i Rolnej. 
Osoby zainteresowane zapraszamy do zapoznania się z pełnąinformacją o tej nieruchomości. Celem obejrzenia nieruchomości prosimy okontakt z przedstawicielem Prodaheim Nieruchomości pod nr telefonu+48 577 410 005. Nasze biuro w Koszalinie przy ul. Zwycięstwa 10czynne jest od 9.00 do 17.00 od poniedziałku do piątku. Ze względu na pracę wterenie, prosimy przed przyjściem zadzwonić i umówić się na konkretną godzinę.
Wszystkie oferty mają charakter informacyjny i sązaproszeniem do rokowań zgadnie z art. 71 KC i nie stanowią oferty określonej wart. 66 i następnych KC.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Utwardzona

Kontakt

Ewa Zabuska

Ewa Zabuska

ANP

Telefon:
577410005
E-mail:
walgro70@wp.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Prodaheim sp. z o. o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Prodaheim sp. z o. o. z siedzibą przy ul. Długa 44/50, 00-241 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@prodaheim.pl… czytaj więcej