Gwiazdowo

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
680 000 PLN
Powierzchnia
350 m2
Powierzchnia użytkowa
350 m2
Powierzchnia działki
5 000 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Liczba pokoi
7
Liczba pięter
1
Stan budynku
Dobry
Typ domu
Wolnostojący
Rynek
Wtórny
Garaż/Miejsca parkingowe
Tak
Numer oferty
48/9434/ODS

Opis nieruchomości

Dom 350 m2 na działce 5000 m2 w miejscowości Gwiazdowo pod Sławnem nad Jeziorem Łętowskim.
Ein 350 m2 großes Haus auf einem 5000 m2 großen Grundstück in Gwiazdowo bei Sławno am Łętowskie-See.
A house of 350 m2 on a plot of 5000 m2 in Gwiazdowo near Sławno on Lake Łętowskie.
Дом 350 м2 на участке 5000 м2 в Гвяздово рядом со Славно на Лентовском озере.
Ett 350 m2 stort hus på en 5000 m2 stor tomt i Gwiazdowo nära Sławno vid sjön Łętowskie.

Oferta 48/9434/ODS. Na sprzedaż ładnie położony, duży dom w miejscowości Gwiazdowo pod Sławnem w Zachodniopomorskim. Jest to duży, obszerny dom, solidnie wybudowany na olbrzymiej działce 0,5 ha. Dom jest posadowiony na początku działki, która w ilości ok 2000 m2 jest ogrodzona, zadbana i całkowicie zagospodarowana. Na działce znajduje się dodatkowo budynek gospodarczy, architektura ogrodowa, liczne drzewa owocowe, krzewy, nasadzenia różnych roślin ozdobnych. Jest to piękne, przyjazne miejsce. Pozostała część działki jest w formie pola na której właściciele uprawiają warzywa, owoce i hodują pszczoły. Teren jest z przeznaczeniem budowlanym.
Posesja jest w miejscowości Gwiazdowo, zaraz za skrętem na Gwiazdówko. W Sławnie, z drogi Szczecin - Gdańsk, skręca się na Pomiłowo a następnie w lewo na Łętowo w kierunku jeziora Łętowskiego. W Gwiazdowie należy jechać prosto w kierunku Żukowa ( Łętowa ). Dojazd jest bezpośrednio z drogi Gminnej asfaltowej. Tylko 3 km jest do Jeziora Łętowskiego, chronionego obszaru przyrody z fantastycznym ptactwem, rybami i przepięknym krajobrazem.  
Dom ma olbrzymi potencjał. Jest zbudowany z solidnych, mocnych materiałów, mury są wymurowane z dwóch warstw cegły czerwonej z przerwą delatacyjną i dodatkowo ocieplone zewnętrznie. Stropy są solidnie zbrojone metoda tradycyjną. Dach nie cale 2 lata temu przeszedł gruntowny remont.
Dom jest podpiwniczony. Piwnice są bardzo duże, wysokie na 2,20 m. Mieści się w nich kotłownia z nowym piecem na Pellet, skład opalu, i inne pomieszczenia. Powierzchnia piwnic wynosi ok 80 m2 ! ( kotłownia 21 m2, wejście do piwnic i ciągi komunikacyjne 14 m2, piwnica gospodarcza 15 m2, piwnica dodatkowa 14 m2, skład opału 20 m2). 
Dom jest tak zrobiony, że na parterze są dwa wejścia po lewej i prawej stronie budynku. Poza tym jest wejście od ogrodu, czyli od tyłu budynku.
Wejście po prawej stronie jest z zewnętrzną antresolą ( do plotkowania z sąsiadami ) i prowadzi do mieszkania z kuchnią, łazienką, osobnym WC, trzema sypialniami i wyjściem na ogród. Wejście po lewej stronie domu prowadzi do mieszkania z dwoma pokojami, kuchnią i łazienką.
Oba mieszkania na dole są połączone niezależnymi schodami z górą domu, na której jest niezależna część mieszkalna z pokojami, łazienką i kuchnią oraz dużym słonecznym tarasem do picia porannej kawy. 
Mieszkalna góra jest łącznikiem między dwoma częściami mieszkalnymi na dole. Na górę prowadzą niezależne schody z części lewej i niezależne schody z części prawej na dole. Z góry można więc zejść do części mieszkalnej znajdującej się  przy wejściu prawym lub do części znajdującej się przy wejściu lewym.
Wszystkie pokoje na górze i na dole są jasne, przestronne i ustawne. Poza pokojami, kuchniami i łazienkami w domu są liczne dodatkowe pomieszczenia jak: spiżarnie przy kuchniach, poręczne magazynki i schowki pod schodami. 
Cały dom jest wykończony w drewnie. Ściany, sufity są wykończone boazeria z drewna, wnęki drzwi wykonane są z drewna wręcz ze sztukatorską dokładnością. Całość sprawia przytulne, ciepłe wrażenie. W domu panuje przyjazny klimat naturalnych barw i kształtów. Na piętrze jest wyjście na duży obszerny taras z którego rozciąga się piękny widok na ogród i pobliska okolicę.    
Prawdziwym rarytasem nieruchomości jest działka. Duża na 5000 m2 ( 0,50 ha ), ogrodzona w części ok.2000 m2, na której są elementy architektury ogrodowej, duży stacjonarny grill, mała wędzarnia, budynki gospodarcze, liczne rozrośnięte drzewa owocowe, orzechy, krzewy i bujne rośliny ozdobne. Tu jest też pokaźny budynek gospodarczy pięknie obrośnięty bluszczem. Panuje tu naturalny spokój i harmonia przyrody. Za terenem ogrodzonym jest ok.3000 m2 pola z ogródkiem warzywnym, krzewami owocowymi i pasieka pszczelarską. 
Cała działka jest w kształcie prostokąta o regularnych kształtach i przeznaczona do rozbudowy. 
Dom jest ogrzewany za pomocą pieca na Pellet. Piec został wymieniony ok 2 lata temu. Znajduje się w piwnicy budynku. Instalacja CO jest żeliwna, starszego typu. W instalacji ciepłej wody są dwa bojlery na ciepła wodę. Wg informacji od właścicieli koszt roczny ogrzewania domu i ciepłej wody wynosi niecałe 6 tys zł ( ok. 500 zł w rozbiciu na miesiące ) i zapewnia całkowity komfort ciepła w zimie i ciepłej wody użytkowej przez cały rok. W kuchniach znajdują się kuchenki indukcyjne na prąd oraz kuchnie węglowe starego typu aby żyć w zgodzie z naturą. 
Cała nieruchomość jest wspaniałą alternatywną dla zabudowy miejskiej. Duże przestrzenie, przyroda u progu domu i duża działka z szerokimi możliwościami zabudowy lub rozbudowy ( cały grunt jest budowlany ! ).   
Osoby zainteresowane zapraszamy do zapoznania się z pełną informacją o tej nieruchomości. Celem obejrzenia nieruchomości prosimy o kontakt z przedstawicielem Prodaheim Nieruchomości pod nr telefonu +48 577 410 005. Nasze biuro w Koszalinie przy ul. Zwycięstwa 10 czynne jest od 9.00 do 17.00 od poniedziałku do piątku. Ze względu na pracę w terenie, prosimy przed przyjściem zadzwonić i umówić się na konkretną godzinę. 
Wszystkie oferty mają charakter informacyjny i są zaproszeniem do rokowań zgadnie z art. 71 KC i nie stanowią oferty określonej w art. 66 i następnych KC.

Jezioro Łętowskie znajduje się ok. 15 km od Sławna ( ok. 3 km od Gwiazdowa ), jest to obszar chronionego krajobrazu z lęgowiskiem wielu gatunków pięknych ptaków: orła bielika, rybołowa, bąka, perkoza, czy błotniaka stawowego.  Na północno - zachodnim brzegu we wsi Łętowo, jest plaża, którą zbudowano z piasku dowiezionego specjalnie z Ustki. Na plaży jest nowy, długi na 120 m pomost, wiata, plac zabaw, miejsce na ognisko, bar, pole namiotowe i toalety z bieżącą wodą. Jezioro i jego obrzeże jest objęte strefa ciszy.

Angebot 48/9434/ODS. Zu verkaufen schön gelegenes, großes Haus in Gwiazdowo bei Sławno in der Woiwodschaft Zachodniopomorskie. Dies ist ein großes, geräumiges Haus, solide gebaut auf einem riesigen Grundstück von 0,5 Hektar. Das Haus befindet sich am Anfang des ca. 2000 m2 großen, eingezäunten, gepflegten und komplett begrünten Grundstücks. Auf dem Grundstück befindet sich zusätzlich ein Nebengebäude, Gartenarchitektur, zahlreiche Obstbäume, Sträucher, Anpflanzungen von verschiedenen Zierpflanzen. Es ist ein schöner, freundlicher Ort. Der Rest des Grundstücks ist in Form eines Feldes, auf dem die Eigentümer Gemüse und Obst anbauen und Bienen halten. Das Gebiet ist als Baugebiet ausgewiesen.
Das Objekt befindet sich in Gwiazdowo, gleich nach der Abzweigung nach Gwiazdówko, etwa 10-12 km von Sławno entfernt. In Sławno, von der Straße Szczecin - Gdańsk, biegen Sie nach Pomiłowo und dann links nach Łętowo in Richtung Łętowskie See ab. In Gwiazdowo fahren Sie geradeaus in Richtung Żukowo ( Łętowa ). Die Zufahrt erfolgt direkt von der gemeinschaftlichen Asphaltstraße. Es sind nur 3 km bis zum Lêtowski-See, einem Naturschutzgebiet mit fantastischen Vögeln, Fischen und einer schönen Landschaft.
Das Haus hat enormes Potenzial. Es ist aus soliden, starken Materialien gebaut, die Wände sind aus zwei Schichten roter Ziegel mit Entlüftungspausen gebaut und zusätzlich von außen isoliert. Die Decken sind nach der traditionellen Methode massiv verstärkt. Das Dach wurde vor weniger als 2 Jahren einer größeren Renovierung unterzogen.
Das Haus ist untergepfeift. Die Keller sind sehr groß, mit 2,20 m hoch. Sie beherbergen einen Kesselraum mit einem neuen Pelletofen, einer Opalzusammensetzung und anderen Räumen. Die Kellerfläche beträgt ca. 80 m2 ! (Kesselraum 21 m2, Eingang zu Kellern und Verkehrsknotenpunkten 14 m2, Wirtschaftskeller 15 m2, Zusatzkeller 14 m2, Brennzusammensetzung 20 m2).
Das Haus ist so fertig, dass es im Erdgeschoss zwei Eingänge auf der linken und rechten Seite des Gebäudes gibt. Darüber hinaus gibt es einen Eingang vom Garten, d. h. von der Rückseite des Gebäudes.
Der Eingang auf der rechten Seite ist mit einem äußeren Zwischengeschoss (zum Klatschen mit Nachbarn ) und führt zu einer Wohnung mit Küche, Bad, separatem WC, drei Schlafzimmern und Gartenausgang. Der Eingang auf der linken Seite des Hauses führt zu einer Zwei-Zimmer-Wohnung, Küche und Bad.
Die beiden Wohnungen im Erdgeschoss sind durch eine unabhängige Treppe mit dem Berg des Hauses verbunden, wo es einen unabhängigen Wohnbereich mit Zimmern, Bad und Küche und eine große Sonnenterrasse zum Trinken von Morgenkaffee gibt.
Der Wohnbereich im Obergeschoss ist das Bindeglied zwischen den beiden Wohnbereichen im Erdgeschoss. Es gibt eine unabhängige Treppe, die vom linken Teil nach oben führt und eine unabhängige Treppe vom rechten Teil nach unten. So können Sie von oben in den Wohnbereich, der sich am rechten Eingang befindet, oder in den Bereich, der sich am linken Eingang befindet, hinabsteigen.
Alle Räume im Obergeschoss und im Erdgeschoss sind hell, geräumig und eingestellt. Neben den Zimmern, Küchen und Bädern verfügt das Haus über zahlreiche Zusatzräume wie: Speisekammern neben den Küchen, praktische Abstellräume und Stauraum unter der Treppe.

Offer 48/9434/ODS. For sale nicely situated, large house in Gwiazdowo village near Slawno in Zachodniopomorskie province. This is a large, spacious home, solidly built on a huge 0. 5 acre lot. The house is located at the beginning of the plot, which in the amount of about 2000 m2 is fenced, neat and fully developed. On the plot there is additionally utility building, garden architecture, numerous fruit trees, shrubs, planting various ornamental plants. It's a beautiful, friendly place. The rest of the plot is in the form of a field where the owners grow vegetables, fruit and keep bees. The area is zoned for construction.
The property is in Gwiazdowo, just after the turn to Gwiazdówko about 10-12 km from Sławno. In Sławno, from the road Szczecin - Gdańsk, you turn to Pomiłowo and then left to Łętowo in the direction of the Łętowskie Lake. In Gwiazdowo go straight ahead in the direction of Żukowo ( Łętowo ). Access is directly from the municipal asphalt road. Only 3 km is to Lake Łętowski, a protected natural area with fantastic birds, fish and beautiful landscape.
The house has tremendous potential. It is built of solid, strong materials, the walls are made of two layers of red bricks with a delatation break and additionally insulated externally. The ceilings are solidly reinforced using the traditional method. The roof underwent a major renovation less than 2 years ago.
The house has a basement. The basement is very large, 2. 20 m high. There is a boiler room with a new Pellet stove, a fuel storeroom, and other rooms. The basement area is about 80 m2 ! (boiler room 21 m2, basement entrance and passageways 14 m2, utility basement 15 m2, additional basement 14 m2, fuel storage 20 m2).
The house is made so that on the ground floor there are two entrances on the left and right side of the building. Besides, there is an entrance from the garden, that is from the back of the building.
The entrance on the right is with an external mezzanine floor ( for gossiping with neighbours ) and leads to a flat with kitchen, bathroom, separate WC, three bedrooms and access to the garden. The entrance on the left side of the house leads to an apartment with two rooms, a kitchen and a bathroom.
Both apartments downstairs are connected by an independent staircase to the upper part of the house, where there is an independent living area with rooms, bathroom and kitchen and a large sunny terrace for enjoying your morning coffee.
The residential upstairs is the link between the two downstairs living areas. There is an independent staircase leading upstairs from the left hand section and an independent staircase from the right hand section below. So from the top you can go down to the living area located at the right entrance or to the area located at the left entrance.
All rooms upstairs and downstairs are bright, spacious and set. In addition to the rooms, kitchens and bathrooms, the house has numerous additional rooms such as: pantries next to the kitchens, handy storerooms and storage under the stairs.

Предложение 48/9434/ODS. Продается хорошо расположенный, большой дом в Гвяздово около Славно в Заходнопоморском воеводстве. Это большой, просторный дом, добротно построенный на огромном участке площадью 0,5 га. Дом расположен в начале участка площадью около 2000 м2, который огорожен, ухожен и полностью благоустроен. На участке дополнительно имеется флигель, садовая архитектура, многочисленные фруктовые деревья, кустарники, посадки различных декоративных растений. Это красивое, дружелюбное место. Остальная часть участка представляет собой поле, на котором владельцы выращивают овощи, фрукты и держат пчел. Территория зонирована под застройку.
Дом находится в Гвяздово, сразу после поворота на Гвяздувко, примерно в 10-12 км от Славно. В Славно с дороги Щецин - Гданьск свернуть на Помилово, а затем налево на Лентово в направлении Лентовского озера. В Гвяздово двигайтесь прямо в направлении Жуково (Łętowa). Доступ осуществляется непосредственно с асфальтированной дороги общего пользования. Всего 3 км до Летовского озера, охраняемой природной территории с фантастическими птицами, рыбами и красивым ландшафтом.
Дом обладает огромным потенциалом. Он построен из прочных, крепких материалов, стены построены из двух слоев красного кирпича с разрывами в размерах и дополнительно утеплены снаружи. Потолки прочно укреплены традиционным методом. Крыша подверглась капитальному ремонту менее 2 лет назад.
В доме есть подвал. Подвалы очень большие, высотой 2,20 м. Имеется котельная с новой пеллетной плитой, склад топлива и другие помещения. Площадь подвала составляет около 80 м2 ! (котельная 21 м2, вход в подвал и проходы 14 м2, хозяйственный подвал 15 м2, дополнительный подвал 14 м2, топливный склад 20 м2).
Дом сделан так, что на первом этаже есть два входа с левой и правой стороны здания. Кроме того, есть вход из сада, т. е. с задней стороны здания.
Вход справа с внешним мезонином (для сплетен с соседями) и ведет в квартиру с кухней, ванной комнатой, отдельным туалетом, тремя спальнями и выходом в сад. Вход с левой стороны дома ведет в квартиру с двумя комнатами, кухней и ванной комнатой.
Обе нижние квартиры соединены независимой лестницей с верхней частью дома, где находится независимая жилая зона с комнатами, ванной и кухней, а также большая солнечная терраса для наслаждения утренним кофе.
Жилая часть наверху является связующим звеном между двумя жилыми частями внизу. Из левой секции наверх ведет отдельная лестница, а из правой секции вниз - отдельная лестница. Таким образом, сверху можно спуститься в жилую зону, расположенную у правого входа, или в зону, расположенную у левого входа.
Все комнаты наверху и внизу светлые, просторные и оборудованные. Помимо комнат, кухонь и ванных комнат, в доме есть множество дополнительных помещений, таких как: кладовые рядом с кухнями, удобные кладовые и кладовки под лестницей.

Erbjudande 48/9434/ODS. Till salu: fint beläget, stort hus i Gwiazdowo nära Sławno i Zachodniopomorskie Voivodeship. Detta är ett stort, rymligt hus, stabilt byggt på en stor tomt på 0,5 hektar. Huset ligger i början av tomten, som är ca 2000 m2 stor, inhägnad, välskött och helt anlagd. På tomten finns dessutom ett uthus, trädgårdsarkitektur, många fruktträd, buskar, planteringar av olika prydnadsväxter. Det är en vacker och vänlig plats. Resten av tomten är en åker där ägarna odlar grönsaker, frukt och håller bin. Området är planlagt för bebyggelse.
Boendet ligger i Gwiazdowo, strax efter avtagsvägen till Gwiazdówko, ca 10-12 km från Sławno. I Sławno, från vägen Szczecin - Gdańsk, svänger du av mot Pomiłowo och sedan vänster mot Łętowo i riktning mot Łętowskie-sjön. I Gwiazdowo går du rakt fram i riktning mot Żukowo ( Łętowa ). Tillträde sker direkt från den gemensamma asfaltvägen. Det är bara 3 km till Lêtowskisjön, ett skyddat naturområde med fantastiska fåglar, fiskar och ett vackert landskap.
Huset har en enorm potential. Den är byggd av solida, starka material, väggarna är byggda av två lager rött tegel med delatationsbrytningar och är dessutom isolerade utvändigt. Taken är solidt förstärkta enligt traditionell metod. Taket genomgick en omfattande renovering för mindre än två år sedan.
Huset har en källare. Källarna är mycket stora, 2,20 meter höga. Det finns ett pannrum med en ny pelletspanna, ett bränsleförråd och andra rum. Källaren är ca 80 m2! (pannrum 21 m2, källarentré och gångar 14 m2, tvättkällare 15 m2, ytterligare källare 14 m2, bränsleförråd 20 m2).
Huset är byggt så att det på bottenvåningen finns två ingångar på vänster och höger sida av byggnaden. Dessutom finns det en ingång från trädgården, dvs. från byggnadens baksida.
Ingången till höger har en mezzanin (för att skvallra med grannarna) och leder till lägenheten med kök, badrum, separat toalett, tre sovrum och tillgång till trädgården. Ingången på husets vänstra sida leder till en lägenhet med två rum, ett kök och ett badrum.
Båda lägenheterna på nedre våningen är anslutna med en egen trappa till den övre delen av huset, där det finns ett eget vardagsrum med rum, badrum och kök samt en stor solig terrass där du kan njuta av ditt morgonkaffe.
Bostaden på övervåningen är en länk mellan de två bostadsområdena på nedre våningen. Det finns en egen trappa som leder uppåt från den vänstra delen och en egen trappa från den högra delen nedanför. Du kan alltså från ovan gå ner till vardagsrummet vid den högra ingången eller till området vid den vänstra ingången.
Alla rum på övervåningen och nedervåningen är ljusa, rymliga och inredda. Förutom rummen, köken och badrummen har huset många ytterligare rum, t. ex. skafferier i anslutning till köken, praktiska förråd och förråd under trapporna.


Parametry dodatkowe

 • Materiał: Cegła
 • Dach: Dachówka
 • Typ okien: PCV, Drewniane (stary typ), PCV
 • Kształt działki: Prostokąt
 • Ukształtowanie działki: Płaska
 • Dostępne w okolicy: Jezioro, Las
 • Droga dojazdowa: Asfaltowa
 • Ujęcie wody: Miejska
 • Ciepła woda: Piec węglowy/drewno
 • Rodzaj kanalizacji: Miejska
 • Rodzaj ogrzewania: Węglowe

Mapa

Kontakt

Ewa Zabuska

Ewa Zabuska

ANP

Telefon:
577410005
E-mail:
walgro70@wp.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Prodaheim sp. z o. o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Prodaheim sp. z o. o. z siedzibą przy ul. Długa 44/50, 00-241 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@prodaheim.pl… czytaj więcej