Szczeglino

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
90 000 PLN
Cena za m2
125 PLN
Powierzchnia działki
702 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Kształt działki
Prostokąt
Przeznaczenie działki
Budowlana
Prąd
Tak
Gaz
W drodze
Ujęcie wody
Miejska w drodze
Dostępne od
2024-01-31
Numer oferty
349/9434/OGS
Działka Sprzedaż Szczeglino

Opis nieruchomości

Oferta 349/9434/OGS. Na sprzedaż działka budowlana z wydanymi warunkami zabudowy położona w miejscowości Mokre ( trasa Koszalin - Polanów ) bezpośrednio przy drodze asfaltowej do Koszalina. Działka jest wydzielona z większej działki i bezpośrednio za nią jest do nabycia teren ok 700 m2 przylegający do działki. Okazja aby zakupić ładną, prostokątną działkę z mediami bezpośrednio przy drodze, z łatwym dojazdem i blisko Koszalina ( ok. 8 km ). Atutem nieruchomości są: łatwy dojazd, bliskość sąsiadów, równy teren, pełne uzbrojenie w drodze, możliwość dokupienia ( dużo taniej ) działka sąsiadującej.
Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem Prodaheim Nieruchomości. Nasze biuro w Koszalinie czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 17.00.
Uwaga!  ze względu na ciągłą pracę w terenie, prosimy zawsze przed przyjściem do nas, wcześniej zadzwonić i umówić się na konkretną godzinę.
Jesteśmy pod telefonem w weekandy i święta.
Wszystkie nasze oferty na niniejszej stronie mają charakter informacyjny oraz są zaproszeniem do rokowań zgodnie z Art. 71 KC i nie stanowią oferty określonej w art 66 i następnych KC.
 

Parametry dodatkowe

  • Wydane warunki zabudowy: Tak
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autobus, Bus

Kontakt

Ewa Zabuska

Ewa Zabuska

ANP

Telefon:
577410005
E-mail:
walgro70@wp.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Prodaheim sp. z o. o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Prodaheim sp. z o. o. z siedzibą przy ul. Długa 44/50, 00-241 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@prodaheim.pl… czytaj więcej