Kopań

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
225 000 PLN
Cena za m2
450 PLN
Powierzchnia działki
500 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Kwadrat
Prąd
W drodze
Gaz
Nie
Ujęcie wody
Miejska w drodze
Rodzaj kanalizacji
Miejska w drodze
Numer oferty
373/9434/OGS

Opis nieruchomości

Oferta 359/9434/OGS.
Na sprzedaż działka nad samym jeziorem Kopań i tylko ok 1 km od morza. Teren o powierzchni 500 m2, płaski, równy, zbliżony do kwadratu. Na działce można postawić dom jednorodzinny lub domki letniskowe. Gmina Darłowo ma uchwalony Plan Zagospodarowania Przestrzennego w tym  miejscu. Działka na planie to: MU-1 ( tereny zabudowy mieszkaniowej, usług nieuciążliwych....) Przy działce w drodze dojazdowej jest prąd i woda a tuż obok kanalizacja. Przy samej działce jest przystań wędkarska pozwalająca wodować małe łodzie lub jachty. Droga dojazdowa w Kopaniu ma obecnie wymieniana nawierzchnię. Super miejsce na dom z małym hangarem. Piękny widok na jezioro. Obok sąsiedztwo innych małych domków jednorodzinnych. Prawdziwa Okazja!
Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem Prodaheim Nieruchomości. Nasze biuro w Koszalinie czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 17.00.
Uwaga!  ze względu na ciągłą pracę w terenie, prosimy zawsze przed przyjściem do nas, wcześniej zadzwonić i umówić się na konkretną godzinę.
Jesteśmy pod telefonem w weekandy i święta.
Wszystkie nasze oferty na niniejszej stronie mają charakter informacyjny oraz są zaproszeniem do rokowań zgodnie z Art. 71 KC i nie stanowią oferty określonej w art 66 i następnych KC.
 

Parametry dodatkowe

  • Ogrodzenie: Brak
  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Tereny zabudowy mieszkaniowej
  • Dostępne w okolicy: Zabudowa niska, Przystań, Jezioro

Kontakt

Ewa Zabuska

Ewa Zabuska

ANP

Telefon:
577410005
E-mail:
walgro70@wp.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Prodaheim sp. z o. o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Prodaheim sp. z o. o. z siedzibą przy ul. Długa 44/50, 00-241 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@prodaheim.pl… czytaj więcej