Łącko

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
999 000 PLN
Cena za m2
35 PLN
Powierzchnia działki
29 022 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Trapez
Przeznaczenie działki
Budowlana
Prąd
W drodze
Gaz
Nie
Ujęcie wody
Brak
Rodzaj kanalizacji
Brak
Dostępne od
2024-05-15
Numer oferty
372/9434/OGS

Opis nieruchomości

Oferta 372/9434 OGS. Na sprzedaż duża działka przeznaczona w planie zagospodarowania przestrzennego pod budownictwo mieszkaniowe i domy jednorodzinne. Działka leży w miejscowości Łącko, blisko morza i Jeziora Wicko, przy samej drodze asfaltowej. Ładne położenie, bliskość terenów wodnych, morza i jeziora, dobry dojazd, możliwość zabudowy domami jednorodzinnymi i mieszkaniowymi gwarantują możliwość intratnej inwestycji na tym terenie. W drodze przy której leży działka jest prąd i kabel telekomunikacyjny, a nieco dalej ok 300 m jest rurociąg z wodą. Do o koła powstają nowe zabudowania.
Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem Prodaheim Nieruchomości. Nasze biuro w Koszalinie czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 17.00.
Uwaga!  ze względu na ciągłą pracę w terenie, prosimy zawsze przed przyjściem do nas, wcześniej zadzwonić i umówić się na konkretną godzinę.
Jesteśmy pod telefonem w weekandy i święta.
Wszystkie nasze oferty na niniejszej stronie mają charakter informacyjny oraz są zaproszeniem do rokowań zgodnie z Art. 71 KC i nie stanowią oferty określonej w art 66 i następnych KC.


Parametry dodatkowe

  • Ogrodzenie: Brak
  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Budownictwo wielorodzinne, Budownictwo jednorodzinne indywidualne, Tereny zieleni
  • Dostępne w okolicy: Morze, Jezioro
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Kontakt

Ewa Zabuska

Ewa Zabuska

ANP

Telefon:
577410005
E-mail:
walgro70@wp.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Prodaheim sp. z o. o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Prodaheim sp. z o. o. z siedzibą przy ul. Długa 44/50, 00-241 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@prodaheim.pl… czytaj więcej