Będzinko

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
132 000 PLN
Cena za m2
120 PLN
Powierzchnia działki
1 100 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Przeznaczenie działki
Budowlana
Prąd
W drodze
Gaz
W drodze
Ujęcie wody
Miejska w drodze
Rodzaj kanalizacji
Brak
Dostępne od
2023-10-01
Numer oferty
363/9434/OGS

Opis nieruchomości

Działka 1100 m2 pod Sarbinowem tylko 3 km od morza
Oferta 363/9434/OGS. 
Na sprzedaż działka za miejscowością Będzinko, przy samej drodze do Sarbinowa. Działka ma wydane warunki zabudowy na dom jednorodzinny. W drodze przy której leży działka jest prąd, gaz i woda.
Idealna na postawienie domu jednorodzinnego, z łatwym dojazdem bezpośrednio z drogi asfaltowej Będzino - Sarbinowo. Teren jest otoczony przyrodą. W tym miejscu powstają już pierwsze domy. Przystępna cena gwarantuje szybki wzrost wartości w czasie oraz bardzo dobrą lokatę oszczędności w dobie inflacji. Obecnie działka jest na etapie wydzielania geodezyjnego. Okazja aby już teraz zapewnić sobie najlepszą działkę. 
    
Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem Prodaheim Nieruchomości. Nasze biuro w Koszalinie mieści się przy ulicy Zwycięstwa 10 ( w centrum, przy samym dworcu kolejowym) i czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 17.00. Jednak ze względu na ciągłą pracę w terenie, prosimy zawsze przed przyjściem do nas, wcześniej zadzwonić i umówić się na konkretną godzinę. Telefon kontaktowy +48  577 410 005. Adres mailowy do kontaktu: biuro@prodaheim.pl.
Więcej podobnych ofert możecie Państwo znaleźć na naszym portalu  www.prodaheim.pl
Jesteśmy pod telefonem w weekandy i święta. 
Wszystkie nasze oferty na niniejszej stronie mają charakter informacyjny oraz są zaproszeniem do rokowań zgodnie z Art. 71 KC i nie stanowią oferty określonej w art 66 i następnych KC.Parametry dodatkowe

  • Ogrodzenie: Brak
  • Wysokość zabudowy: 9
  • Procent możliwej zabudowy: 25
  • Wydane warunki zabudowy: Tak
  • Plan miejscowy: Brak planu miejscowego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Tereny wielofunkcyjne
  • Dostępne w okolicy: Morze
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autobus, Bus

Kontakt

Ewa Zabuska

Ewa Zabuska

ANP

Telefon:
577410005
E-mail:
walgro70@wp.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Prodaheim sp. z o. o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Prodaheim sp. z o. o. z siedzibą przy ul. Długa 44/50, 00-241 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@prodaheim.pl… czytaj więcej