Będzinko

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
125 000 PLN
Powierzchnia działki
1 052 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Przeznaczenie działki
Budowlana
Prąd
W drodze
Gaz
W drodze
Ujęcie wody
Miejska w drodze
Numer oferty
325/9434/OGS

Opis nieruchomości

Na sprzedaż bardzo ładna, prostokątna i nieduża działka za Będzinko, w kierunku Sarbinowa. 
Nasz Klient jest zdecydowany sprzedać tą nieruchomość. Jeżeli jesteś zainteresowany PODAJ SWOJĄ CENĘ ! Będziemy w kontakcie.
Teren jest przy samej drodze asfaltowej w której jest prąd, gaz. Woda jest w bliskiej odległości. Na sąsiednich działkach są wybudowane prywatne studnie.
Działka ma wydane warunki zabudowy na wybudowanie na niej domu jednorodzinnego o powierzchni przyziemia 250 m2. Bardzo ładny grunt,  nieco podniesiony względem innych działek w tym rejonie. Obecnie działkę otacza sama przyroda  ( patrz film) ale okolica jest już podzielona na działki i powstają pierwsze domy. Super sprawa aby dobrze ulokować pieniądze w dobie inflacji lub postawić sobie dom w bezpośredniej bliskości morza ale z dala od hałaśliwych budek z lodami, hot-dogami, frytkami i turystów śmigających na hulajnogach i gokartach między ludźmi.  Dzięki położeniu przy samej drodze zapewnione jest dobre połączenie z drogami na Kołobrzeg, Koszalin, Darłowo, autostradą A-6 i lokalnymi szosami do Mielna, Gasek, Ustronia Morskiego. Raj dla rowerzystów dzięki gęstej sieci ścieżek rowerowych oplatających cały pas nadmorski. Idealne miejsce na hangarowanie własnej łodzi, żaglówki i uprawianie wędkarstwa na jeziorze Jamno położonym niedaleko pod Mielnem.  

Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem Prodaheim Nieruchomości. Nasze biuro w Koszalinie czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 17.00.
Uwaga!  ze względu na ciągłą pracę w terenie, prosimy zawsze przed przyjściem do nas, wcześniej zadzwonić i umówić się na konkretną godzinę.
Jesteśmy pod telefonem w weekandy i święta.
Wszystkie nasze oferty na niniejszej stronie mają charakter informacyjny oraz są zaproszeniem do rokowań zgodnie z Art. 71 KC i nie stanowią oferty określonej w art 66 i następnych KC. 
 Kontakt

Ewa Zabuska

Ewa Zabuska

ANP

Telefon:
577410005
E-mail:
walgro70@wp.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Prodaheim sp. z o. o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Prodaheim sp. z o. o. z siedzibą przy ul. Długa 44/50, 00-241 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@prodaheim.pl… czytaj więcej