Strzeżenice

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
115 000 PLN
Cena za m2
115 PLN
Powierzchnia działki
1 001 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Przeznaczenie działki
Budowlana
Prąd
W drodze
Gaz
W drodze
Ujęcie wody
Miejska w drodze
Rodzaj kanalizacji
Brak
Dostępne od
2023-10-01
Numer oferty
366/9434/OGS

Opis nieruchomości

Oferta  315/9434/OGS. Proponujemy na sprzedaż ładną działke budowlaną z wydanymi warunkami zabudowy na dom jednorodzinny. Działka jest w miejscowości Strzeżenice pod samym Mielnem. Działka jest położona przy drodze gminnej. Po granicy działki biegnie prad, woda, gaz. Warunki przewidują wybudowanie szamba. Działka ma powierzchnię 1000 m2, regularny kształt a teren jest płaski, porośnięty trawą. W sąsiedztwie działki sa pobudowane nowe domy jednorodzinne. Okolica w pobliżu działki jest przewidziana pod rolnictwo ekologiczne. Działka jest warta swojej ceny. Do morza ( do plaży miejskiej w Mielnie ) są ok 3 km drogą asfaltową. W poblizu jest też Jezioro Jamno z całą infrastrukturą turystyczną, promami kursującymi latem i wypożyczalniami sprzętu wodnego. Dodatkowo ok 1 km od działki kursuje szynobus miejski łączący Mielno z Koszalinem. .
Osoby zainteresowane zapraszamy do zapoznania się z pełną informacją o tej nieruchomości. Celem obejrzenia nieruchomości prosimy o kontakt z przedstawicielem Prodaheim Nieruchomości pod nr telefonu +48 577 410 005 lub mailem: biuro@prodaheim.pl
Nasze biuro w Koszalinie przy ul. Zwycięstwa 10 czynne jest od 9.00 do 17.00 od poniedziałku do piątku. Ze względu na pracę w terenie, prosimy przed przyjściem zadzwonić i umówić się na konkretną godzinę.
Więcej podobnych ofert znajdziecie Państwo na naszej stronie : www.prodaheim.pl
Wszystkie oferty mają charakter informacyjny i są zaproszeniem do rokowań zgadnie z art. 71 KC i nie stanowią oferty określonej w art. 66 i następnych KC.


Parametry dodatkowe

  • Ogrodzenie: Brak
  • Wysokość zabudowy: 9
  • Procent możliwej zabudowy: 25
  • Wydane warunki zabudowy: Tak
  • Plan miejscowy: Brak planu miejscowego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Tereny zabudowy mieszkaniowej
  • Dostępne w okolicy: Morze, Jezioro
  • Droga dojazdowa: Utwardzona
  • Komunikacja: Autobus

Kontakt

Ewa Zabuska

Ewa Zabuska

ANP

Telefon:
577410005
E-mail:
walgro70@wp.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Prodaheim sp. z o. o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Prodaheim sp. z o. o. z siedzibą przy ul. Długa 44/50, 00-241 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@prodaheim.pl… czytaj więcej