Koszalin

Jamno-Łabusz

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
135 000 PLN
Cena za m2
135 PLN
Powierzchnia działki
1 000 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Przeznaczenie działki
Budowlana
Prąd
W drodze
Gaz
W drodze
Dostępne od
2024-04-15
Numer oferty
364/9434/OGS

Opis nieruchomości

Na sprzedaż działka o powierzchni 1000 m2 z wydanymi warunkami zabudowy w Łabusz ( dzielnica Koszalina Jamno-Łabusz ), oddalona o ok 500 m od głównej ulicy Północnej. Dojazd do działki jest zapewniony ulicą Julków Jamneńskich. Jest to trzecia działka od ulicy.
Jest to nowo utworzona ulica, obecnie jeszcze jako droga utwardzona ale w najbliższej przyszłości będzie przebudowana. Przy ulicy Julków Jamneńskich są już postawione domy jednorodzinne a do o koła powstają małe osiedla domów jednorodzinnych. Przy samej działce w ulicy jest kabel z energią elektryczną oraz rura z gazem ziemnym.

Teren na którym jest działka jest równy, płaski, podzielony na małe działki i drogi wewnętrzne. Kupujący działkę kupuje też udział w drodze wewnętrznej. Niedaleko działki jest mały lasek a za nim Jezioro Jamno i morze. Jest to ładne, klimatyczne miejsce. Nad Jeziorem Jamno jest przystań z łódkami i sprzętem wodnym, przystań dla małych promów i prawdziwa, gęsta sieć dróżek, ścieżek, uliczek idealna do spacerów i jazdy na rowerze. W najbliższej okolicy, ok 3 km od działki, jest autostrada A-6 i zjazd Koszalin Wschód.  Przy zjeździe powstaje olbrzymie centrum handlowe OTO PARK.. Do centrum Koszalina są zaledwie 4 km. Ciekawa propozycja pod budowę domu jednorodzinnego lub domu letniskowego.

Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem Prodaheim Nieruchomości. Nasze biuro w Koszalinie czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 17.00.
Uwaga!  ze względu na ciągłą pracę w terenie, prosimy zawsze przed przyjściem do nas, wcześniej zadzwonić i umówić się na konkretną godzinę.
Jesteśmy pod telefonem w weekandy i święta.
Wszystkie nasze oferty na niniejszej stronie mają charakter informacyjny oraz są zaproszeniem do rokowań zgodnie z Art. 71 KC i nie stanowią oferty określonej w art 66 i następnych KC. 
 
Parametry dodatkowe

  • Ogrodzenie: Brak
  • Wydane warunki zabudowy: Tak
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Tereny zabudowy mieszkaniowej
  • Droga dojazdowa: Utwardzona

Kontakt

Ewa Zabuska

Ewa Zabuska

ANP

Telefon:
577410005
E-mail:
walgro70@wp.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Prodaheim sp. z o. o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Prodaheim sp. z o. o. z siedzibą przy ul. Długa 44/50, 00-241 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@prodaheim.pl… czytaj więcej