Rusinowo

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
2 950 000 PLN
Powierzchnia
600 m2
Powierzchnia działki
15 100 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Liczba pokoi
11
Liczba pięter
1
Stan budynku
Bardzo dobry
Typ domu
Wolnostojący
Rynek
Wtórny
Garaż/Miejsca parkingowe
Tak
Garaż (liczba miejsc)
2
Usytuowanie garażu
Pod budynkiem
Dostępne od
2023-12-01
Numer oferty
91/9434/ODS

Opis nieruchomości

Oferta nr 91/9434/ODS. Nasz Klient chce sprzedać nieruchomość, jeżeli jesteś zainteresowany zadzwoń, na pewno wynegocjujemy lepszą cenę. 
Na sprzedaż duża posesja w Rusinowie składająca się z domu 400 m2, stołówki ok. 100 m2, budynku gospodarczego, garaży i dodatkowego gruntu rolnego blisko morza.
Posesja jest na 3 działkach o powierzchni łącznej 4600 m2 , położona w samym centrum Rusinowa przy głównej drodze, oddalona od morza o 1500 m.  Cena obejmuje sprzedaż dodatkowej ziemi rolnej  o powierzchni 1,05 ha, znajduje się w innym  miejscu bliżej morza i składa się z 2 działek. 
Posesja w centrum Rusinowa składa się z 3 działek. Na działce centralnej o powierzchni 2287 m2 znajduje się dom, ogród, część budynku gospodarczego. Na działce bocznej ( od strony wschodniej ) o powierzchni 1085 m2 jest postawiony budynek stołówki, parking i pozostała część budynku gospodarczego.  Na działce 1241 m2 ( od strony zachodniej ) znajduje się garaż blaszany. Wszystkie 3 działki mają osobne wjazdy z głównej drogi w Rusinowie. Nasz klient dopuszcza możliwość sprzedaży działek osobno, wg indywidualnych uzgodnień.
Dom na działce centralnej ma powierzchnię 400 m2, jest podpiwniczony. Na parterze jest mieszkanie właściciela składające się z 4 pokoi, 2 łazienek i 2 niezależnych kuchni. Na piętrze i półpiętrze znajdują się pokoje dla gości. Razem są tam: 3 kuchnie, 4 łazienki i 7 pokoi. W piwnicy jest piec na paliwo stałe. Na dachu budynku jest fotowotaika. Cały budynek jest ogrzewany za pomocą kotłowni na paliwo stałe. Piec znajduje się w piwnicy budynku. Piec posiada zasobnik wody ciepłej. Dodatkowo w pokojach gościnnych są zamontowane bojlery elektryczne z niezależnymi licznikami prądu.
Dach jest wykonany z dachówki ceramicznej, ocieplony. W domu podłogi są z deski podłogowej, paneli i terakoty. Wszystkie łazienki są wykończone glazurą. Jest to czynnie działające przedsiębiorstwo agroturystyczne mające stałych klientów i renomę obsługi.
Obok domu jest stołówka. Jest to także budynek murowany, całkowicie wykończony, a prowadzona w niej działalność jest całoroczna. Organizowane są tu wesela, komunie, imprezy okolicznościowe od września do maja, a latem stanowi jadłodajnię dla turystów i gości w domu. W stołówce jednorazowo może pomieści  się ok 90 osób. W budynku jest własna kotłownia z piecem na paliwo stałe, zasobnikiem na ciepłą wodę. Na dachu budynku jest fotowoltaika. Na zapleczu jest w pełni wyposażona kuchnia, magazyny z chłodniami i akcesoriami ze stali nierdzewnej. Jest to dochodowa działalność przynosząca korzyści cały rok. Obok stołówki od strony wschodniej jest duży parking.
Po między stołówką a domem znajduje się budynek gospodarczy kryty dachówka cementową. W budynku tym znajduje się częściowo zaplecze stołówki oraz garaż i magazyn.
Obok budynku od strony zachodniej jest niezależna działka budowlana, na której obecnie jest postawiony blaszany garaż. Działka ma osobny wjazd bezpośrednio z głównej ulicy, lecz jest nieco oddalona od drogi.
Nasz klient może sprzedać działkę osobno.
Cena proponowana w ofercie zawiera dodatkowo ziemię rolną o powierzchni 1,05 ha znajdującą się w innym miejscu blisko morza.
Cały kompleks jest sprawnie działającym przedsiębiorstwem agroturystycznym. Przynosi dochód w ciągu roku a przy tym ma olbrzymie możliwości rozwoju i rozbudowy. Rusinowo w okresach letnich tętni życiem. Stołówka na prezentowanej posesji jest bardzo ceniona wśród turystów odwiedzających pobliskie tereny. Do o koła są setki domków drewnianych i małych domków turystycznych.
Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem Prodaheim Nieruchomości. Nasze biuro w Koszalinie czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 17.00.
Uwaga!  ze względu na ciągłą pracę w terenie, prosimy zawsze przed przyjściem do nas, wcześniej zadzwonić i umówić się na konkretną godzinę.
Jesteśmy pod telefonem w weekandy i święta.
Wszystkie nasze oferty na niniejszej stronie mają charakter informacyjny oraz są zaproszeniem do rokowań zgodnie z Art. 71 KC i nie stanowią oferty określonej w art 66 i następnych KC.


Parametry dodatkowe

  • Materiał: Cegła
  • Dach: Dachówka
  • Typ okien: PCV, PCV
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: PKS, Bus
  • Ujęcie wody: Miejska
  • Ciepła woda: Paliwa stałe
  • Rodzaj kanalizacji: Miejska
  • Rodzaj ogrzewania: CO własne

Mapa

Kontakt

Ewa Zabuska

Ewa Zabuska

ANP

Telefon:
577410005
E-mail:
walgro70@wp.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Prodaheim sp. z o. o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Prodaheim sp. z o. o. z siedzibą przy ul. Długa 44/50, 00-241 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@prodaheim.pl… czytaj więcej