Kołobrzeg

ul. Armii Krajowej

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
3 050 PLN
Piętro
1
Stan nieruchomości
Bardzo dobry
Numer oferty
7/9434/OMW

Opis nieruchomości

Oferta 7/9434/OWM.
Do wynajęcia bardzo ładne , widne, przestronne mieszkanie w samym centrum Kołobrzegu przy ul. Armii Krajowej na przeciwko Muzeum, obok Centrum Hosso i Sali Rycerskiej. Wyśmienite położenie, do dyspozycji balkon od ulicy Armii Krajowej i drugi od podwórza wychodzący na Sale Rycerską. Mieszkanie ma powierzchnię 73 m2, składa się z holu, salonu z szerokimi drzwiami, sypialni, łazienki i kuchni. Znajduje się na 1 pietrze kamienicy wybudowanej ok 2007 roku. Piętro jest podwyższone względem innych budynków ze względu na wysoki parter handlowy od ulicy Armii Krajowej.
Mieszkanie jest wyposażone i umeblowane ( uwaga w sypialni na zdjęciu są meble nie objęte najmem, pozostałe meble pozostają w mieszkaniu ). Na życzenie jest możliwość zakupienia przez właściciela dodatkowych mebli ( do uzgodnienia z przyszłym najemcą ). Mieszkanie mieści się na 1 piętrze w kamienicy 3 piętrowej ( jest to wysokie 1 piętro ). Do mieszkania przydzielona jest piwnica. Lokal można przejąć od 1 lipca 2023 roku ( obecnie jest najemca).  
Koszty dla Wynajmującego: czynsz dla właściciela płatny na konto do 10-tego każdego miesiąca, zaliczka do wspólnoty za media, ogrzewanie, opłatę administracyjną,  wynosząca ok. 800 zł miesięcznie, oraz zwrot wg faktury za zużyty prąd zgodnie z fakturą z elektrowni ( wystawiana okresowo ok. co 2-a miesiące ). Wyrównanie za zużyte media przychodzi ze wspólnoty co kwartał.
Wyposażenie mieszkania:
Kuchnia: szafki kuchenne, stół, 4 -y taborety, kuchenka elektryczna z piekarnikiem, zlewozmywak, lodówka. Wyposażenie może być zmodyfikowane i rozbudowane.
Łazienka: prysznic, umywalka, WC kompaktowe, pralka.
Mały pokój: obecnie bez mebli ale mogą być dwa łóżka, szafki nocne przy łóżkach, duża szafa.
Salon: duża sofa rozkładana, 2-a fotele, szafki, TV, ława, itp.
Hol: szafa wnękowa z drzwiami z lustrem, rozsuwana.
Domofon, piwnica w podziemiu budynku. 
Właściciel dopuszcza możliwość modyfikacji wyposażenia mieszkania, zakupu nowego sprzętu AGD i mebli lub usunięcia mebli i sprzętu na czas najmu.  Jest to do uzgodnienia z nowym najemcą.
Właściciel chce najem okolicznościowy i kaucję w wysokości do uzgodnienia. 
Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem Prodaheim Nieruchomości. Nasze biuro w Koszalinie mieści się przy ulicy Zwycięstwa 10 ( w centrum, przy samym dworcu kolejowym) i czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 17.00. Jednak ze względu na ciągłą pracę w terenie, prosimy zawsze przed przyjściem do nas, wcześniej zadzwonić i umówić się na konkretną godzinę. Telefon kontaktowy +48  577 410 005. Adres mailowy do kontaktu: biuro@prodaheim.pl.
Więcej podobnych ofert możecie Państwo znaleźć na naszym portalu  www.prodaheim.pl
Jesteśmy pod telefonem w weekandy i święta. 
Wszystkie nasze oferty na niniejszej stronie mają charakter informacyjny oraz są zaproszeniem do rokowań zgodnie z Art. 71 KC i nie stanowią oferty określonej w art 66 i następnych KC.

Mapa

Kontakt

Ewa Zabuska

Ewa Zabuska

ANP

Telefon:
577410005
E-mail:
walgro70@wp.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Prodaheim sp. z o. o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Prodaheim sp. z o. o. z siedzibą przy ul. Długa 44/50, 00-241 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@prodaheim.pl… czytaj więcej