Koszalin

ul. Franciszkańska

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
425 000 PLN
Cena za m2
6 850 PLN
Powierzchnia
62 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
Parter
Liczba pięter
2
Typ kuchni
Otwarta
Rynek
Wtórny
Stan nieruchomości
Bardzo dobry
Numer oferty
52/9434/OMS

Opis nieruchomości

Na sprzedaż mieszkanie bezczynszowe w małej kamienicy przy ulicy Franciszkańskiej w Koszalinie, zlokalizowane na parterze budynku. 
Nasz Klient jest zdecydowany sprzedać tą nieruchomość. Jeżeli jesteś zainteresowany PODAJ SWOJĄ CENĘ ! Będziemy w kontakcie. Jest także możliwość zamiany na mniejsze mieszkanie w bloku na parterze minimum 2-a pokoje ! Warunki do uzgodnienia. 
Lokal ma powierzchnię 62 m2 , składa się z salonu z kuchnią, pokoju średniego, pokoju małego, łazienki z WC, pomieszczenia gospodarczego i piwnicy. Lokal posiada wyjście przez okno balkonowe na mały ogródek.
Budynek jest położony przy ulicy Franciszkańskiej przy samym centrum handlowym w którym są markety, sklepy i Mc Donald. 
W pomieszczeniach salonu, kuchni, łazienki i holu jest terakota. W pokojach jest położony panel. 
Mieszkanie jest ogrzewane piecem gazowym dwu-obiegowym. Koszt ogrzewania i ciepłej wody w miesiącach zimowych wynosi od 400 do 600 zł miesięcznie. W okresach letnich maksymalnie do 100 zł miesięcznie ( tylko ciepła woda użytkowa ).
Mieszkanie jest bez-czynszowe, właściciel płaci tylko podatek do UM samodzielnie w wysokości 90 zł rocznie. Co miesiąc właściciel opłaca gaz i prąd wg liczników.
Kupujący kupuje mieszkanie i meble na stałe mocowane jak szafy wnękowe, meble kuchenne. Pozostałe meble są do uzgodnienia. Obecny właściciel może je zabrać lub zostawić zgodnie z indywidualnymi uzgodnieniami.  
Uwaga! właściciel może zamienić się na mieszkanie mniejsze w bloku pod warunkiem, że będzie to parter i będą to 2-a pokoje. Rozliczenie jest do uzgodnienia.  

Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem Prodaheim Nieruchomości. Nasze biuro w Koszalinie czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 17.00. Jednak ze względu na ciągłą pracę w terenie, prosimy zawsze przed przyjściem do nas, wcześniej zadzwonić i umówić się na konkretną godzinę. 
Jesteśmy pod telefonem w weekandy i święta. 
Wszystkie nasze oferty na niniejszej stronie mają charakter informacyjny oraz są zaproszeniem do rokowań zgodnie z Art. 71 KC i nie stanowią oferty określonej w art 66 i następnych KC.

Mapa

Kontakt

Ewa Zabuska

Ewa Zabuska

ANP

Telefon:
577410005
E-mail:
walgro70@wp.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Prodaheim sp. z o. o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Prodaheim sp. z o. o. z siedzibą przy ul. Długa 44/50, 00-241 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@prodaheim.pl… czytaj więcej