Kłos

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
480 000 PLN
Cena za m2
3 500 PLN
Powierzchnia
135 m2
Liczba pokoi
4
Piętro
2
Liczba pięter
2
Typ kuchni
Widna
Rynek
Wtórny
Stan nieruchomości
Bardzo dobry
Czynsz administracyjny
600 PLN
Dostępne od
2024-01-15
Numer oferty
65/9434/OMS

Opis nieruchomości

Oferta nr 65/9434/OMS.
Na sprzedaż mieszkanie 4-ro pokojowe z balkonem, dużą piwnicą i 2 garażami pod blokiem. Całość ma powierzchnię 135 m2 ( mieszkanie 75 m2 + piwnica 20 m2 + garaże 40 m2 ).

Mieszkanie jest w miejscowości Kłos pod Sianowem, tylko parę kilometrów za Koszalinem, koło zjazdu na autostradę przy skręcie na Darłowo. Blok w którym jest mieszkanie jest oddalony od drogi Sianów-Koszalin ok 300-500 m i dojeżdża się do niego asfaltową drogą wewnętrzną. Sam budynek okalają lasy, panuje tu cisza i spokój. Działka na której jest blok jest duża, ogrodzona, zadbana. Na działce pod blokiem jest duży grill, drewniana wiata rekreacyjna, ławki. Można tu zrobić sobie ogródek, postawić namiot foliowy, itp... Pod blokiem jest mały plac zabaw. Miejsce jest spokojne, ciche, teren ogrodzony, idealne dla dzieci bawiących się pod blokiem. Nasz klient ma na działce własny wybieg dla psa ok. 100 m2.

Pod samym blokiem stoją garaże.W cenie mieszkania są dwa garaże ( ok. 40 m2 ), w których jest alarm, oświetlenie, kanał. Obok garaży jest miejsce utwardzone na busa, przyczepkę lub łódkę.

Całym obiektem zarządza wspólnota utworzona z mieszkańców - razem 12 rodzin. Blok w którym jest mieszkanie ma własną kotłownie na paliwo stałe ( tania, efektywna i niezawodna kotłownia ), własna hydrofornię z ujęciem wody pitnej. Cały obiekt jest samowystarczalny, wszyscy się znają i wspólnie dbają o porządek.

Mieszkanie na sprzedaż jest na 2 pietrze, jako środkowe mieszkanie. Ogrzewanie dale kotłownia rozliczana proporcjonalnie do powierzchni mieszkań które zasila. Ciepła woda jest pieca gazowego na butle. Także na butle jest kuchnia gazowa w kuchni. Mieszkanie jest po remoncie. Wszystkie instalacje są wymienione. Klient przystosował mieszkanie do przejścia na kuchnie elektryczną i piec elektryczny do ciepłej wody.  Na ten moment zostawił system gazowy. 
W bloku niedawno ( w roku ubiegłym ) przeprowadzono remont i konserwację dachu.
Jest to wspaniała okazja aby mieszkać pod Koszalinem, z dala od zgiełku i hałasu miasta a przy tym na dużej działce pośród zieleni z możliwością posiadania własnego ogródka.   


Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem Prodaheim Nieruchomości. Nasze biuro w Koszalinie czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 17.00.
Uwaga!  ze względu na ciągłą pracę w terenie, prosimy zawsze przed przyjściem do nas, wcześniej zadzwonić i umówić się na konkretną godzinę.
Jesteśmy pod telefonem w weekandy i święta.
Wszystkie nasze oferty na niniejszej stronie mają charakter informacyjny oraz są zaproszeniem do rokowań zgodnie z Art. 71 KC i nie stanowią oferty określonej w art 66 i następnych KC.
 
 

Parametry dodatkowe

  • Garaż/Miejsca parkingowe: Tak
  • Teren ogrodzony: Tak
  • Komunikacja: Bus, PKS, Autobus

Mapa

Kontakt

Ewa Zabuska

Ewa Zabuska

ANP

Telefon:
577410005
E-mail:
walgro70@wp.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Prodaheim sp. z o. o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Prodaheim sp. z o. o. z siedzibą przy ul. Długa 44/50, 00-241 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@prodaheim.pl… czytaj więcej