Koszalin

ul. Kaszubska

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
435 000 PLN
Powierzchnia
110 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
1
Liczba pięter
1
Rynek
Wtórny
Numer oferty
44/9434/OMS

Opis nieruchomości

Oferta 44/9434/OMS.  Do negocjacji !
Na sprzedaż ładne mieszkanie zlokalizowane na 1 piętrze budynku przy ulicy Kaszubskiej i Połtawskiej w Koszalinie, o powierzchni mieszkania ok. 104 m2  ( z klatką schodową ponad 110 m2 ). Mieszkanie jest dobudowane nad dużym lokalem handlowo-usługowym przy ulicy Połtawskiej w Koszalinie. Posiada osobne wejście od ulicy Kaszubskiej i własną klatkę schodową. Klatka schodowa jest dedykowana tylko do tego mieszkania. To jest mieszkanie bez czynszu, bez wspólnoty, bez jakichkolwiek opłat dodatkowych. Właściciel płaci tylko padatek od nieruchomości za mieszkanie oraz za zużyte media jak: woda, prąd, gaz... Super okazja !!!

Mieszkanie składa się z dużego salonu z aneksem kuchennym, małego pokoju, łazienki i holu z szafa wnękową. Jest to bardzo przestrzenny lokal.

Wyśmienite położenie mieszkania daje niesamowite możliwości właścicielowi. Jest to ścisłe centrum Koszalina a przy tym wyciszone i oddalone od hałaśliwych ulic centrum. Mieszkanie jest wyodrębnione z całej nieruchomości. Działka pod lokalem jest wykupiona na własność. Kupujący kupuje udział w działce. Nasz klient chce sprzedać całość ( lokal handlowy z mieszkaniem ) lub osobno lokal i osobno mieszkanie.

Mieszkanie jest ogrzewane piecem gazowym. We wszystkich pomieszczeniach są zamontowane kaloryfery. Ciepła woda jest z bojlera elektrycznego znajdującego się w łazience.

Dach nad mieszkaniem pozwala na zamontowanie instalacji fotowoltaicznej.   Na podłodze są położone panele a w łazience terakota i glazura. Okna są nowe, PVC. Mieszkanie jest do zamieszkania od zaraz.  
Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem Prodaheim Nieruchomości. Nasze biuro w Koszalinie mieści się przy ulicy Zwycięstwa 10 ( w centrum, przy samym dworcu kolejowym) i czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 17.00. Jednak ze względu na ciągłą pracę w terenie, prosimy zawsze przed przyjściem do nas, wcześniej zadzwonić i umówić się na konkretną godzinę. Telefon kontaktowy +48  577 410 005. Adres mailowy do kontaktu: biuro@prodaheim.pl.
Więcej podobnych ofert możecie Państwo znaleźć na naszym portalu  www.prodaheim.pl
Jesteśmy pod telefonem w weekandy i święta. 
Wszystkie nasze oferty na niniejszej stronie mają charakter informacyjny oraz są zaproszeniem do rokowań zgodnie z Art. 71 KC i nie stanowią oferty określonej w art 66 i następnych KC. 

Mapa

Kontakt

Ewa Zabuska

Ewa Zabuska

ANP

Telefon:
577410005
E-mail:
walgro70@wp.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Prodaheim sp. z o. o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Prodaheim sp. z o. o. z siedzibą przy ul. Długa 44/50, 00-241 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@prodaheim.pl… czytaj więcej