Trawica

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
3 000 PLN
Cena za m2
12,50 PLN
Powierzchnia
230 m2
Liczba pięter
1
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Inne, Inne
Nazwa budynku
hala uniwersalna
Rodzaj budynku
Hala produkcyjna
Stan budynku
Dobry
Dostępne od
2024-05-15
Numer oferty
21/9434/OLW

Opis nieruchomości

Oferta na wynajem 21/9434/OWL.
Do wynajęcia obiekt położony pod Sianowem w Trawicy, blisko zjazdu z autostrady S-6, ok 100 m za barem i parkingiem dla TIR-ów. Jest to hala o powierzchni ok 230 m2 ale z wysokim poddaszem do wykorzystania ( czyli prawie 2 x więcej ). W budynku poza halą są jeszcze dodatkowo pokoje ( 7 pomieszczeń ) z zapleczem socjalnym oraz dużym garażem. Cena najmu obejmuje tylko halę ale można wynająć wszystko.
Całość jest na ogrodzonej działce o powierzchni 1600 m2, z dobrym dojazdem, nieco na uboczu, otoczona wysokimi drzewami. Idealna lokalizacja na nieuciążliwą działalność, magazyn, bazę sprzętu lub firmę z miejscami noclegowymi dla pracowników. Obiekt ma własną kotłownię na piec na paliwo stałe, sprzężony z pompą ciepła ( nową ! ). Bardzo wydajne i oszczędne ogrzewanie.
Jest możliwość kupienia obiektu.
Teren jest ogrodzony z szeroka brama wjazdową.
Nasz Klient jest zdecydowany wynająć całość lub część nieruchomości i otwarty na negocjacje. 
Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem Prodaheim Nieruchomości. Nasze biuro w Koszalinie czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 17.00.
Uwaga!  ze względu na ciągłą pracę w terenie, prosimy zawsze przed przyjściem do nas, wcześniej zadzwonić i umówić się na konkretną godzinę.
Jesteśmy pod telefonem w weekandy i święta.
Wszystkie nasze oferty na niniejszej stronie mają charakter informacyjny oraz są zaproszeniem do rokowań zgodnie z Art. 71 KC i nie stanowią oferty określonej w art 66 i następnych KC.
 

Mapa

Kontakt

Ewa Zabuska

Ewa Zabuska

ANP

Telefon:
577410005
E-mail:
walgro70@wp.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Prodaheim sp. z o. o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Prodaheim sp. z o. o. z siedzibą przy ul. Długa 44/50, 00-241 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@prodaheim.pl… czytaj więcej