Kopań

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
165 000 PLN
Cena za m2
330 PLN
Powierzchnia działki
500 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Kwadrat
Prąd
W drodze
Gaz
Nie
Ujęcie wody
Miejska w drodze
Rodzaj kanalizacji
Miejska w drodze
Numer oferty
360/9434/OGS
Działka Sprzedaż Kopań
 

Opis nieruchomości

Klient jest zdecydowany sprzedać tą nieruchomość, negocjuj cenę! Uwaga końcowa umowa sprzedaży może być podpisana dopiero we wrześniu 2024 roku.
Na sprzedaż przepiękna działka nad samym jeziorem Kopań i tylko ok 1 km od morza. Teren o powierzchni 500 m2, płaski, równy, zbliżony do kwadratu. Na działce można postawić dom jednorodzinny lub domki letniskowe. Powierzchnia zabudowy 230 m2. Przy działce w drodze dojazdowej jest prąd i woda a tuz obok kanalizacja. Nie długo ma być gaz. Przy samej działce jest przystań wędkarska pozwalająca wodować małe łodzie lub jachty. Super miejsce na dom z małym hangarem. Piękny widok na jezioro. Obok sąsiedztwo innych małych domków jednorodzinnych. Prawdziwa Okazja!
Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem Prodaheim Nieruchomości. Nasze biuro w Koszalinie czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 17.00.
Uwaga!  ze względu na ciągłą pracę w terenie, prosimy zawsze przed przyjściem do nas, wcześniej zadzwonić i umówić się na konkretną godzinę.
Jesteśmy pod telefonem w weekandy i święta.
Wszystkie nasze oferty na niniejszej stronie mają charakter informacyjny oraz są zaproszeniem do rokowań zgodnie z Art. 71 KC i nie stanowią oferty określonej w art 66 i następnych KC.
 

Parametry dodatkowe

  • Ogrodzenie: Brak
  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Tereny zabudowy mieszkaniowej
  • Dostępne w okolicy: Jezioro, Przystań, Zabudowa niska

Kontakt

Ewa Zabuska

Ewa Zabuska

ANP

Telefon:
577410005
E-mail:
walgro70@wp.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Prodaheim sp. z o. o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Prodaheim sp. z o. o. z siedzibą przy ul. Długa 44/50, 00-241 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@prodaheim.pl… czytaj więcej