Mielno

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
579 000 PLN
Powierzchnia działki
420 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Przeznaczenie działki
Budowlana
Prąd
Tak
Gaz
Tak
Ujęcie wody
Miejska
Rodzaj kanalizacji
Miejska
Numer oferty
328/9434/OGS

Opis nieruchomości

Na sprzedaż mala działka nieco ponad 4 ary ( ponad 420 m2 ) położona w Mielnie ( Unieściu ) na wąskim pasie pomiędzy morzem a Jeziorem Jamno. 
Nasz Klient jest zdecydowany sprzedać tą nieruchomość. Jeżeli jesteś zainteresowany PODAJ SWOJĄ CENĘ ! Będziemy w kontakcie.
Teren jest położony w miejscu planowanego osiedla małych apartamentów, pensjonatów, domów w formie ogrodzonej i zamkniętej, do zabudowy maksymalnej domami do wysokości 1 piętra.  Cena jest ceną brutto. Kupujący może odliczyć podatek vat, jeżeli prowadzi działalność gospodarczą.
Obecnie na działce są podłączone: prąd, woda, kanalizacja, gaz.  Szczegółowe wytyczne odnośnie możliwości wybudowania na działce budynku, udzielamy po kontakcie z naszym biurem.
Miejsce jest przepiękne. Położone pomiędzy plażą morską Morza Bałtyckiego a dużym Jeziorem Jamno. Przy samej działce jest przystań jachtowa i promowa dla jachtów i małych promów kursujących latem po jeziorze. Działka jest kilkadziesiąt metrów od jeziora a zarazem  nieco ponad 150 m od morza. Stojąc na działce słuchać szum morza i odgłosy fal morskich. W koło powstają nowe domy. W najbliższej okolicy są liczne obiekty turystyczne z kawiarniami, restauracjami i bazą rekreacyjną oraz zabiegową. Do centrum Mielna jest blisko. Miejsce jest otulone terenami zalesionymi z fantastyczną roślinnością, tętniące życiem w okresach letnich i nasycone ciszą i spokojem w okresach jesienno-zimowych. Działka jest oznakowana słupkami narożnymi. Teren na sprzedaż ma kształt prostokątny, regularny, równy.

Dojazd do posesji jest zapewniony drogą asfaltową i tylko ostatni odcinek ok 100 jest drogą wewnętrzną utwardzoną. Całe osiedle ma zaplanowane brukowane wewnętrzne drogi, place parkingowe, obiekty rekreacyjne.  

Ważne! Sprzedający ma firmę budowlaną i jest w stanie wybudować dom pod klucz. Jest to kwestia dodatkowych uzgodnień.

Cena terenu w tym rejonie sięga 2000 zł za 1 m2. Nasza oferta jest bardzo atrakcyjna i zapewnia pewny wzrost wartości nieruchomości w czasie.

Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem Prodaheim Nieruchomości. Nasze biuro w Koszalinie czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 17.00.
Uwaga!  ze względu na ciągłą pracę w terenie, prosimy zawsze przed przyjściem do nas, wcześniej zadzwonić i umówić się na konkretną godzinę.
Jesteśmy pod telefonem w weekandy i święta.
Wszystkie nasze oferty na niniejszej stronie mają charakter informacyjny oraz są zaproszeniem do rokowań zgodnie z Art. 71 KC i nie stanowią oferty określonej w art 66 i następnych KC.


Kontakt

Ewa Zabuska

Ewa Zabuska

ANP

Telefon:
577410005
E-mail:
walgro70@wp.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Prodaheim sp. z o. o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Prodaheim sp. z o. o. z siedzibą przy ul. Długa 44/50, 00-241 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@prodaheim.pl… czytaj więcej