Bobolin

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
90 000 PLN
Powierzchnia działki
3 000 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Kształt działki
Prostokąt
Prąd
W drodze
Numer oferty
326/9434/OGS

Opis nieruchomości

Duża 30 arów ( 3000 m2 ) działka do sprzedania. 
Nasz Klient jest zdecydowany sprzedać tą nieruchomość. Jeżeli jesteś zainteresowany PODAJ SWOJĄ CENĘ ! Będziemy w kontakcie.
Działka jest położona ok 1 km od ulicy Letniskowej i Pirackiej w Bobolinie. Do morza są 3 km.
Jedyny moment, aby za rozsądne pieniądze, nabyć  teren z przyszłością, który w najbliższych latach zwiększy znacząco swoją wartość. Bardzo dobra lokata kapitału.
Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem Prodaheim Nieruchomości. Nasze biuro w Koszalinie czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 17.00.
Uwaga!  ze względu na ciągłą pracę w terenie, prosimy zawsze przed przyjściem do nas, wcześniej zadzwonić i umówić się na konkretną godzinę.
Jesteśmy pod telefonem w weekandy i święta.
Wszystkie nasze oferty na niniejszej stronie mają charakter informacyjny oraz są zaproszeniem do rokowań zgodnie z Art. 71 KC i nie stanowią oferty określonej w art 66 i następnych KC. 
 

Kontakt

Ewa Zabuska

Ewa Zabuska

ANP

Telefon:
577410005
E-mail:
walgro70@wp.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Prodaheim sp. z o. o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Prodaheim sp. z o. o. z siedzibą przy ul. Długa 44/50, 00-241 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@prodaheim.pl… czytaj więcej