Koszalin

Kretomino

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
350 000 PLN
Cena za m2
130 PLN
Powierzchnia działki
2 658 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Przeznaczenie działki
Budowlana
Prąd
W drodze
Gaz
W drodze
Ujęcie wody
Miejska w drodze
Rodzaj kanalizacji
Miejska na działce
Dostępne od
2024-02-17
Numer oferty
355/9434/OGS

Opis nieruchomości

Oferta nr 355/9434/OGS. Cena do negocjacji. 
Na sprzedaż działka budowlana w Koszalin -Kretomino przy ulicy Miętowej. Działka posiada regularny prostokątny kształt, położona jest ok 500 m od ulicy Gnieźnieńskiej  ( wylot na Poznań). W pobliżu działki są dostępne wszystkie media. Działka ma wydane warunki zabudowy. Bardzo ładny, duży teren pod budowę domu jednorodzinnego lub ewentualnie zabudowę szeregową.  Dojazd jest zapewniony z ulicy Miętowej lub drogą wewnętrzną, w której nabywca działki kupuje udział własny. Teren porośnięty drzewami samosiejkami, ma wydane warunki zabudowy. Od strony południowej, wzdłuż płotu sąsiada biegnie rów melioracyjny. Cena do negocjacji!
 Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem Prodaheim Nieruchomości. Nasze biuro w Koszalinie czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 17.00.
Uwaga!  ze względu na ciągłą pracę w terenie, prosimy zawsze przed przyjściem do nas, wcześniej zadzwonić i umówić się na konkretną godzinę.
Jesteśmy pod telefonem w weekandy i święta.
Wszystkie nasze oferty na niniejszej stronie mają charakter informacyjny oraz są zaproszeniem do rokowań zgodnie z Art. 71 KC i nie stanowią oferty określonej w art 66 i następnych KC.

Parametry dodatkowe

  • Ogrodzenie: Siatka
  • Wydane warunki zabudowy: Tak
  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Budownictwo jednorodzinne indywidualne, Budownictwo jednorodzinne szeregowe
  • Droga dojazdowa: Utwardzona

Kontakt

Ewa Zabuska

Ewa Zabuska

ANP

Telefon:
577410005
E-mail:
walgro70@wp.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Prodaheim sp. z o. o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Prodaheim sp. z o. o. z siedzibą przy ul. Długa 44/50, 00-241 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@prodaheim.pl… czytaj więcej