Rusinowo

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
15 000 000 PLN
Powierzchnia działki
22 000 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Przeznaczenie działki
Komercyjna
Prąd
Tak
Gaz
Tak
Ujęcie wody
Miejska
Rodzaj kanalizacji
Miejska
Dostępne od
2024-10-01
Numer oferty
378/9434/OGS

Opis nieruchomości

Oferta nr 378/9434/OGS.
Na sprzedaż duża 2,2 ha i dochodowa działka zabudowana kompleksem domków drewnianych. Jest to czynny obiekt turystyczny generujący duże zyski.
Cały kompleks jest ogrodzony, oświetlony, monitorowany. Znajduje się zaledwie 200 m od plaży nad morzem. W tym miejscu plaże są szerokie, piaszczyste.
Działka jest zbudowana częściowo. Około 1 ha jest wybrukowany, zdrenowany, zagospodarowany pod domki turystyczne , budynki gospodarcze i obiekty infrastruktury turystycznej jak: boiska, place zabaw, szałas, kolejka  tyrolska, itp... Natomiast część działki ok 1 ha jest do zagospodarowania. Obecnie jest to dodatkowe miejsce rekreacji dla gości.
Domki są zbudowane w systemie szkieletowym, ocieplone, wykończone i wyposażone. Mają kuchnie i łazienki wykonane w glazurze i terakocie. Domki są podłączone do wydajnej sieci fotowoltaiczne, posiadają termy podgrzewające wodę, kuchenki indukcyjne, meble i sprzęt AGD na wyposażeniu.
Cały teren jest zasadzony roślinnością ozdobną. Wykonane są ścieżki i drogi dojazdowe do domków. W narożniku działki jest budynek gospodarczy, magazyny, warsztat, itp. Na terenie działki są liczne obiekty rekreacyjne: pełnowymiarowe boisko typu Orlik, boisko do siatkówki, kolejka tyrolska dla dzieci, plac zabaw, szałas restauracyjny, paleniska do ognisk, plac fitness, itp.
Obiekt jest bardzo dobrze zorganizowany, dozorowany i utrzymany w nienagannej czystości. Pracownicy są miejscowi, sprawdzeni.
Ośrodek ma wypracowaną renomę wśród gości, czynnie działa na portalach turystycznych i co roku ma pełne obłożenie w sezonie letnim. Obecnie działa od kwietnia/maja do końca września. Obiekt przynosi duże zyski i gwarantuje szybki zwrot kosztów zakupu. Klient chce sprzedaż obiekt w całości razem z pełnym wyposażeniem, kontraktami handlowymi. 
W przypadku zainteresowania kupnem obiektu prosimy o kontakt z naszym biurem nieruchomości pod telefonem: +48  577 410 005  ( Wir sprechen Deutsch ) lub mailem: biuro@prodaheim.pl 

Parametry dodatkowe

  • Ogrodzenie: Mieszane
  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Tereny wielofunkcyjne
  • Dostępne w okolicy: Morze, Basen, Park, Restauracja, Fitness, Sklep, Przystań, Kort tenisowy, Jezioro, Bar, Plac zabaw
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Kontakt

Ewa Zabuska

Ewa Zabuska

ANP

Telefon:
577410005
E-mail:
walgro70@wp.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Prodaheim sp. z o. o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Prodaheim sp. z o. o. z siedzibą przy ul. Długa 44/50, 00-241 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@prodaheim.pl… czytaj więcej