Koszalin

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
725 000 PLN
Cena za m2
57 PLN
Powierzchnia działki
12 700 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Przeznaczenie działki
Inwestycyjna
Prąd
W drodze
Dostępne od
2024-01-31
Numer oferty
350/9434/OGS

Opis nieruchomości

Klientowi zależy aby szybko sprzedać !    NEGOCJUJ CENĘ !
Oferta nr /9434/OGS . Na sprzedaż duża ponad hektarowa działka pod inwestycje zlokalizowana na granicy miasta Koszalin i Skwierzynki zaraz za skrętem w ulicę Prostą ( Osiedle Bukowe ). Teren dojazd bezpośrednio z drogi asfaltowej ( ul. Sianowska w Koszalinie, przedłużenie ul. Na Skwierzynkę ), jest w kształcie długiego prostokąta o szerokości ok 35 m i długości ok 430 m.
W planie zagospodarowania przestrzennego gminy Sianów jest przeznaczony na usługi handlu, gastronomi, turystyczne, z dopuszczeniem magazynów ( 29U), w małej części Zieleń Izolacyjna ( 39Zi) oraz także Droga Klasy Lokalnej i Projektowana Droga Klasy Publicznej ( 8KDL, 1KDS). Przez działkę przebiega linia energetyczna. W drodze przy której jest działka znajduje się linia energetyczna i kabel telekomunikacyjny.  W odległości ok. 300 w kierunku Skrzwierzynki znajduje się osiedle domów jednorodzinnych.  Teren nie jest ogrodzony. Obecnie na części działki są samosiejki brzóz.
Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem Prodaheim Nieruchomości. Nasze biuro w Koszalinie czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 17.00.
Uwaga!  ze względu na ciągłą pracę w terenie, prosimy zawsze przed przyjściem do nas, wcześniej zadzwonić i umówić się na konkretną godzinę.
Jesteśmy pod telefonem w weekandy i święta.
Wszystkie nasze oferty na niniejszej stronie mają charakter informacyjny oraz są zaproszeniem do rokowań zgodnie z Art. 71 KC i nie stanowią oferty określonej w art 66 i następnych KC.
 Parametry dodatkowe

  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Tereny usług
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Bus, PKS, Autobus

Kontakt

Ewa Zabuska

Ewa Zabuska

ANP

Telefon:
577410005
E-mail:
walgro70@wp.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Prodaheim sp. z o. o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Prodaheim sp. z o. o. z siedzibą przy ul. Długa 44/50, 00-241 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@prodaheim.pl… czytaj więcej