Rusinowo

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
235 000 PLN
Cena za m2
190 PLN
Powierzchnia działki
1 241 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Przeznaczenie działki
Budowlana
Prąd
Tak
Gaz
Tak
Ujęcie wody
Miejska
Rodzaj kanalizacji
Miejska
Dostępne od
2024-01-01
Numer oferty
352/9434/OGS
Działka Sprzedaż Rusinowo

Opis nieruchomości

Na sprzedaż działka w miejscowości Rusinowo położona w samym centrum miejscowości przy drodze asfaltowej. Działka ma powierzchnię ponad 12 arów ( 1241 m2 ), media są na działce. Obecnie postawiony jest na niej garaż blaszany. Cena obejmuje działkę z garażem. Wjazd na działkę jest bezpośrednio z ulicy asfaltowej ale przez wydzielona drogę wewnętrzną ok 50 m ( która jest częścią działki). Działka ma sąsiedztwo innych domów jednorodzinnych. Klient jest zdecydowany sprzedać tą nieruchomość. Okazja aby negocjować cenę.

Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem Prodaheim Nieruchomości. Nasze biuro w Koszalinie czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 17.00.
Uwaga!  ze względu na ciągłą pracę w terenie, prosimy zawsze przed przyjściem do nas, wcześniej zadzwonić i umówić się na konkretną godzinę.
Jesteśmy pod telefonem w weekandy i święta.
Wszystkie nasze oferty na niniejszej stronie mają charakter informacyjny oraz są zaproszeniem do rokowań zgodnie z Art. 71 KC i nie stanowią oferty określonej w art 66 i następnych KC.


Parametry dodatkowe

  • Ogrodzenie: Mieszane
  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Tereny zabudowy mieszkaniowej, Tereny usług
  • Dostępne w okolicy: Morze, Jezioro, Restauracja

Kontakt

Ewa Zabuska

Ewa Zabuska

ANP

Telefon:
577410005
E-mail:
walgro70@wp.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Prodaheim sp. z o. o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Prodaheim sp. z o. o. z siedzibą przy ul. Długa 44/50, 00-241 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@prodaheim.pl… czytaj więcej