Łąkowo

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
70 000 PLN
Cena za m2
70 PLN
Powierzchnia działki
1 060 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Trapez
Przeznaczenie działki
Budowlana
Prąd
Bezpośrednio na działce
Gaz
W drodze
Ujęcie wody
Miejska na działce
Dostępne od
2024-02-07
Numer oferty
357/9434/OGS
Działka Sprzedaż Łąkowo
 

Opis nieruchomości

Oferta nr /9434/OGS .
Na sprzedaż ładna, częściowo ogrodzona działka 1060 m2 we wsi Łąkowo pod samym Świdwinem, blisko 2-ch pięknych jezior, z postawionym na niej budynkiem 36 m2 po byłym małym sklepie spożywczym.
Media na działce. Działka jest pochyła ze spadkiem od ulicy.
Teren położony przy głównej drodze, z dobrym dojazdem, idealnie nadający się pod budowę własnego domu. Dobry dojazd ze Świdwina, bliskość jezior, zapewniają ciesze i spokój w tej okolicy. 
Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem Prodaheim Nieruchomości. Nasze biuro w Koszalinie czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 17.00.
Uwaga!  ze względu na ciągłą pracę w terenie, prosimy zawsze przed przyjściem do nas, wcześniej zadzwonić i umówić się na konkretną godzinę.
Jesteśmy pod telefonem w weekandy i święta.
Wszystkie nasze oferty na niniejszej stronie mają charakter informacyjny oraz są zaproszeniem do rokowań zgodnie z Art. 71 KC i nie stanowią oferty określonej w art 66 i następnych KC.
 
 

Parametry dodatkowe

  • Ogrodzenie: Siatka

Kontakt

Ewa Zabuska

Ewa Zabuska

ANP

Telefon:
577410005
E-mail:
walgro70@wp.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Prodaheim sp. z o. o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Prodaheim sp. z o. o. z siedzibą przy ul. Długa 44/50, 00-241 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@prodaheim.pl… czytaj więcej