Biesiekierz

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
92 500 PLN
Cena za m2
90 PLN
Powierzchnia działki
1 050 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Przeznaczenie działki
Budowlana
Prąd
Bezpośrednio na działce
Gaz
W drodze
Ujęcie wody
Miejska
Rodzaj kanalizacji
Miejska w drodze
Dostępne od
2024-05-15
Numer oferty
376/9434/OGS

Opis nieruchomości

Oferta 376/9434/ODS.
Na sprzedaż ładna, prostokątna działka budowlana położona w miejscowości Biesiekierz ( ok. 2 km od trasy Koszalin - Karlino ), w rejonie gdzie panuje wszędobylska cisza i spokój, z dala od wiatraków i hałasu dróg miejskich. Teren jest płaski, równy, nieogrodzony, oddalony ok 50 m od ulicy asfaltowe ale bezpośrednio przy drodze gminnejj. Obok są nowe domy jednorodzinne. Media są w drodze przy której leży działka. Dojazd jest zapewniony wyłącznie drogami gminnymi. Orientacyjne wymiary działki to 24 m na 43 m. W tym miejscu jest uchwalony plan zagospodarowania przestrzennego gminy Biesiekierz. Teren, na którym leży działka,  jest przeznaczony pod budownictwo jednorodzinne. Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem Prodaheim Nieruchomości. Nasze biuro w Koszalinie czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 17.00.
Uwaga!  ze względu na ciągłą pracę w terenie, prosimy zawsze przed przyjściem do nas, wcześniej zadzwonić i umówić się na konkretną godzinę.
Jesteśmy pod telefonem w weekandy i święta.
Wszystkie nasze oferty na niniejszej stronie mają charakter informacyjny oraz są zaproszeniem do rokowań zgodnie z Art. 71 KC i nie stanowią oferty określonej w art 66 i następnych KC.
 

Parametry dodatkowe

  • Ogrodzenie: Brak
  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Tereny zabudowy mieszkaniowej
  • Droga dojazdowa: Utwardzona
  • Komunikacja: Autobus, Bus

Mapa

Kontakt

Ewa Zabuska

Ewa Zabuska

ANP

Telefon:
577410005
E-mail:
walgro70@wp.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Prodaheim sp. z o. o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Prodaheim sp. z o. o. z siedzibą przy ul. Długa 44/50, 00-241 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@prodaheim.pl… czytaj więcej