Strzeżenice

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
120 000 PLN
Powierzchnia działki
1 001 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Kształt działki
Prostokąt
Prąd
W drodze
Gaz
W drodze
Ujęcie wody
Miejska w drodze
Rodzaj kanalizacji
Brak
Numer oferty
324/9434/OGS

Opis nieruchomości

Na sprzedaż działka pod dom jednorodzinny z warunkami zabudowy, oddalona 3,5 km od Mielna ( do plaży miejskiej w Mielnie a w linii prostej 1,5 km od morza ), położona w Strzeżenicach gminie Będzino w województwie zachodniopomorskim.

Nasz Klient jest zdecydowany sprzedać tą nieruchomość. Jeżeli jesteś zainteresowany PODAJ SWOJĄ CENĘ ! Będziemy w kontakcie.
Działka ma kształt regularny, prostokątny, leży przy drodze gminnej w rejonie zabudowy mieszkaniowej domów jednorodzinnych. Jest to teren położony bardzo blisko morza, gdzie nie ma przemysłu, panuje cisza i łagodny klimat, jest świeże, czyste powietrze zawierające dużo zdrowego jodu... Wspaniały wybór dla mieszkających daleko a marzących o własnym domu nad morzem, w rozsądnej, niskiej cenie. W sąsiedztwie działki znajdują się już nowo wybudowane domy jednorodzinne. Prąd, woda i gaz biegną wzdłuż drogi przy której leży działka.
Dojazd do działki jest zapewniony drogą gminną asfaltową, a tylko w ostatnim odcinku ( ok 300 m ), drogą utwardzoną. Atutem jest możliwość dojazdu do tego rejonu z dwóch kierunków, od strony Mścice - Mielno ( skręt w Strzeżenicach ) oraz z kierunku Kazimierza Pomorskiego ( skręt z drogi nr 11 ). To zapewnia możliwość ominięcia zakorkowanego czasami dojazdu od strony Milena, w okresie letnich wakacji. Super sprawa! 
Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem Prodaheim Nieruchomości. Nasze biuro w Koszalinie czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 17.00.
Uwaga!  ze względu na ciągłą pracę w terenie, prosimy zawsze przed przyjściem do nas, wcześniej zadzwonić i umówić się na konkretną godzinę.
Jesteśmy pod telefonem w weekandy i święta.
Wszystkie nasze oferty na niniejszej stronie mają charakter informacyjny oraz są zaproszeniem do rokowań zgodnie z Art. 71 KC i nie stanowią oferty określonej w art 66 i następnych KC. 
 Parametry dodatkowe

  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Tereny zabudowy mieszkaniowej
  • Droga dojazdowa: Utwardzona

Kontakt

Ewa Zabuska

Ewa Zabuska

ANP

Telefon:
577410005
E-mail:
walgro70@wp.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Prodaheim sp. z o. o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Prodaheim sp. z o. o. z siedzibą przy ul. Długa 44/50, 00-241 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@prodaheim.pl… czytaj więcej