Zielenica

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
95 000 PLN
Cena za m2
1 650 PLN
Powierzchnia
60 m2
Powierzchnia użytkowa
60 m2
Powierzchnia działki
192 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Liczba pokoi
1
Stan budynku
Do drobnego remontu
Typ domu
Inny
Rynek
Wtórny
Dostępne od
2024-03-27
Numer oferty
93/9434/ODS

Opis nieruchomości

Oferta 93/9434/ODS
Na sprzedaż dom ( małe mieszkanie ) adoptowany z budynku gospodarczego we wsi Zielenica pod Sławnem. Dom ma dokumenty adaptacyjne, jest położony na działce 192 m2. Stan do odnowienia lub remontu. Obiekt posiada okna pvc , drzwi zewnętrzne stalowe. Składa się z dużego pokoju z aneksem kuchennym, niezależnej łazienki z WC, pomieszczenia dodatkowego ( można zrobić tu kotłownię ), przedpokoju.
Do domu podłączony jest prąd. Woda czerpana jest ze studni znajdującej się obok domu. Właściciel ma na wyposażeniu hydrofor. Studnia znajduje się na działce przylegającej, która jest współwłasnością z sąsiadem. Sąsiad wywiercił nową studnię na głębokości 20 m. Wejście do domu jest przez wydzieloną działkę wspólną.
Dom jest adoptowany z budynku gospodarczego. Właściciel posiada dokumenty adaptacyjne. Ściany wykonane są z czerwonej cegły. Strop w domu jest z legarów stalowych wypełnionych cegłą dziurawką. Sufit w mieszkaniu wykonany jest z płyty gipsowo-kartonowej. Nad sufitem jest obszerny strych z wejściem od zewnątrz. Konstrukcja dachu jest drewniana, dwuspadowa, kryta dachówką. Na połowie dachu dachówka została niedawno przełożona. Dach jest szczelny. Strych wygląda na solidny, pozwalający zrobić z niego pomieszczenia użytkowe.
Dom podłączony jest do szamba.
Ogrzewanie w domu jest zaplanowane jako elektryczne. Obecnie nie ma podłączonych grzejników. Działka jest nieduża, od frontu jest mały trawnik, z tyłu działka graniczy z sąsiadem a od szczytu z lasem państwowym.  Właściciele wcześniej dzierżawił część lasu przylegającego do ich działki za symboliczną opłatą. 
Oferta stanowi bardzo dobrą propozycję dla osób poszukujących własnego domu na wsi za niedużą kwotę.
Zielenica jest małą wioską z dobrym dojazdem drogą asfaltową. Do posesji, na której stoi dom, dojeżdża się droga asfaltową. Okolica jest bardzo ładna i spokojna. Na dom można ubiegać się o dotacje na remont ogrzewania i termoizolację.   
Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem Prodaheim Nieruchomości. Nasze biuro w Koszalinie czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 17.00.
Uwaga!  ze względu na ciągłą pracę w terenie, prosimy zawsze przed przyjściem do nas, wcześniej zadzwonić i umówić się na konkretną godzinę.
Jesteśmy pod telefonem w weekandy i święta.
Wszystkie nasze oferty na niniejszej stronie mają charakter informacyjny oraz są zaproszeniem do rokowań zgodnie z Art. 71 KC i nie stanowią oferty określonej w art 66 i następnych KC.
 
 

Parametry dodatkowe

  • Dach: Dachówka
  • Typ okien: PCV, PCV
  • Kształt działki: Prostokąt
  • Ukształtowanie działki: Płaska
  • Ogrodzenie: Częściowe
  • Ujęcie wody: Studnia
  • Ciepła woda: Bojler
  • Rodzaj kanalizacji: Szambo
  • Rodzaj ogrzewania: Elektryczne

Mapa

Kontakt

Ewa Zabuska

Ewa Zabuska

ANP

Telefon:
577410005
E-mail:
walgro70@wp.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Prodaheim sp. z o. o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Prodaheim sp. z o. o. z siedzibą przy ul. Długa 44/50, 00-241 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@prodaheim.pl… czytaj więcej