Rewal

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 500 000 PLN
Powierzchnia użytkowa
230 m2
Powierzchnia działki
650 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Liczba pokoi
6
Liczba pięter
2
Typ domu
Wolnostojący
Numer oferty
89/9434/ODS

Opis nieruchomości

Na sprzedaż duży dom  wykorzystywany jako pensjonat, oddalony ok 100 m od morza w samym centrum miejscowości Rewal.
Nasz Klient jest zdecydowany sprzedać tą nieruchomość. Jeżeli jesteś zainteresowany PODAJ SWOJĄ CENĘ ! Będziemy w kontakcie.
Dom ma powierzchnię 230 m2 i jest na działce o powierzchni  650 m2. Działka nadaje się do rozbudowy po samej granicy z sąsiadami. Sąsiedzi wybudowali już dodatkowe pensjonaty na sąsiednich działkach. Obiekt znajduje się w samym centrum miejscowości Rewal, jest ogrzewany na gaz miejski, wyposażony we wszystkie media oraz w nowoczesne instalacje wspomagające ( fotowoltaika, solary, itp.. ). Jest tani w użytkowaniu. W budynku są 4 pokoje z łazienkami, 2 pokoje bez łazienek, 2 łazienki na korytarzu, 2 kuchnie na parterze dla gości, mała sala rekreacyjna na parterze od strony ogrodu, podręczne magazynki, duże balkony ( nadające się do zabudowania i powiększenia pokoi), mała oranżeria, itp... Przy ulicy są miejsca postojowe wyłącznie dla gości pensjonatu. 
Istnieje możliwość rozbudowy obiektu na samej granicy działki!
Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem Prodaheim Nieruchomości. Nasze biuro w Koszalinie czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 17.00.
Uwaga!  ze względu na ciągłą pracę w terenie, prosimy zawsze przed przyjściem do nas, wcześniej zadzwonić i umówić się na konkretną godzinę.
Jesteśmy pod telefonem w weekandy i święta.
Wszystkie nasze oferty na niniejszej stronie mają charakter informacyjny oraz są zaproszeniem do rokowań zgodnie z Art. 71 KC i nie stanowią oferty określonej w art 66 i następnych KC. 
 


Mapa

Kontakt

Ewa Zabuska

Ewa Zabuska

ANP

Telefon:
577410005
E-mail:
walgro70@wp.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Prodaheim sp. z o. o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Prodaheim sp. z o. o. z siedzibą przy ul. Długa 44/50, 00-241 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@prodaheim.pl… czytaj więcej