Dębica

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
775 000 PLN
Powierzchnia
145 m2
Powierzchnia działki
14 000 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Liczba pokoi
5
Liczba pięter
1
Stan budynku
Bardzo dobry
Typ domu
Wolnostojący
Garaż/Miejsca parkingowe
Tak
Usytuowanie garażu
Wolnostojący
Numer oferty
88/9434/ODS

Opis nieruchomości

Na sprzedaż dom wolnostojący na dużej działce 12.500  m2 ( 1,25 ha ) w miejscowości Dębica pod Rymaniem koło Kołobrzegu. 
Nasz Klient jest zdecydowany sprzedać tą nieruchomość. Jeżeli jesteś zainteresowany PODAJ SWOJĄ CENĘ ! Będziemy w kontakcie.
Dom jest posadowiony na dużej, ponad hektarowej  działce, praktycznie w całości ogrodzonej z dostępem do dużego stawu na końcu działki. Dojazd jest bezpośrednio z drogi miejskiej w Dębicy. Działka ma nieregularny kształt i jest w formie dwóch dużych prostokątów połączonych przewężeniem. W dużej części jest porośnięta drzewami a na końcu działki jest dostęp do dużego stawu. Teren bardzo malowniczy. Sam dom, garaż i budynek gospodarczy położony jest na działce przy drodze miejskiej w Dębicy. Są tu dwa wjazdy. Na tej części terenu występuje mniej drzew, jest dużo wolnej przestrzeni i mała architektura ogrodowa. W bezpośredniej bliskości domu jest budynek gospodarczy a nieco dalej garaż. wolnostojący. Sam dom jest ładnie wkomponowany w teren działki. Wejście jest od strony ulicy a ścieżka do domu jest  estetycznie wybrukowana.  W o koło domu oraz przy chodniku są liczne ozdobne nasadzenia sprawiające, że bryła budynku łagodnie wtapia się w krajobraz. 
Dom jest dwukondygnacyjny, składa się z parteru i piętra.
Na parterze znajduje się salon z kuchnia, pokój rekreacyjny ( mała siłownia), łazienka, kotłownia. Na piętrze są 3 pokoje, łazienka i garderoba. Na górę prowadzą schody drewniane. Od strony ogrodu jest taras, na który wychodzi się bezpośrednio z salonu. W salonie jest ciekawa ścianka z zabytkowej cegły czerwonej nie mająca nośnego charakteru, która buduje historyczny nastrój w pomieszczeniu. 
W części parterowej budynku znajduje się kotłownia na piec co zapewniający ciepło do kaloryferów i ciepłą wodę użytkową dla domowników. W drodze przy samej działce ( praktycznie przy budynku ) znajduje się linia gazu miejskiego. W każdej chwili można przerobić piec na gazowy. 
W domu woda jest z sieci miejskiej ale na terenie działki jest dodatkowo wybudowana studnia. Cała posesja jest podłączona do kanalizacji miejskiej. Koło domu biegnie światłowód.  
Dom jest wybudowany z cegły. Dach kryty jest dachówką ceramiczną. Okna w domu są PVC drewnopodobne. Na terenie jest budynek gospodarczy, obecnie nie użytkowany. 
Jest to ciekawa propozycja dla osób chcących mieszkać z dala od ulicy i miasta. Nieruchomości jest w Dębicy pod Rymaniem. Dojazd jest ulicą asfaltową w Dębicy. Dużym atutem jest rozległa działka ponad hektar. Kupujący, jeżeli nie będzie rolnikiem, musi uzyskać zgodę KOWR-u  na zakup takiej nieruchomości. Nasze biuro świadczy pomoc w wypełnieniu wniosku. Jest to normalna procedura w takim przypadku. Duża powierzchnia terenu daje olbrzymie możliwości dla przyszłych właścicieli. Bez problemu można tu urządzić gospodarstwo agroturystyczne, trzymać konie lub stworzyć uprawy ekologiczne. Przy odrobinie chęci można działkę podzielić na dwie niezależne nieruchomości. 
Dębica to mała wieś w zachodniopomorskim. Położona przy starej trasie Szczecin - Koszalin, oddalona od Kołobrzegu ok 30 km. Niedaleko Dębicy znajdują się ładne turystyczne teren z jeziorami chętnie odwiedzanymi przez turystów i okolicznych mieszkańców. W czasach przedwojennych rejon ten słynął z żyznej ziemi i wspaniałego mleka. Przed wojną na tych terenach znajdowały się liczne folwarki i majątki ziemskie. Cały teren ma bogata historię zapisaną w tej ziemi. 
Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem Prodaheim Nieruchomości. Nasze biuro w Koszalinie czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 17.00.
Uwaga!  ze względu na ciągłą pracę w terenie, prosimy zawsze przed przyjściem do nas, wcześniej zadzwonić i umówić się na konkretną godzinę.
Jesteśmy pod telefonem w weekandy i święta.
Wszystkie nasze oferty na niniejszej stronie mają charakter informacyjny oraz są zaproszeniem do rokowań zgodnie z Art. 71 KC i nie stanowią oferty określonej w art 66 i następnych KC. 
 Parametry dodatkowe

  • Dach: Dachówka
  • Typ okien: PCV, PCV
  • Ukształtowanie działki: Płaska
  • Droga dojazdowa: Kostka brukowa
  • Ujęcie wody: Miejska
  • Rodzaj ogrzewania: CO własne

Mapa

Kontakt

Ewa Zabuska

Ewa Zabuska

ANP

Telefon:
577410005
E-mail:
walgro70@wp.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Prodaheim sp. z o. o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Prodaheim sp. z o. o. z siedzibą przy ul. Długa 44/50, 00-241 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@prodaheim.pl… czytaj więcej