Rusinowo

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
15 000 000 PLN
Powierzchnia
1 700 m2
Powierzchnia działki
22 000 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Rynek
Wtórny
Przeznaczenie (obiekt)
Sportowo/Rekreacyjne
Rodzaj budynku
Apartamentowo-handlowy
Dostępne od
2024-09-30
Numer oferty
6/9434/OOS

Opis nieruchomości

Oferta nr 6/9434/OGS.
Na sprzedaż duża 2,2 ha działka zabudowana kompleksem domków drewnianych. Obiekt jest czynny i przynosi duże zyski.
Kompleks składa się z dużej 2.2 ha działki położonej nad samym morzem w okolicach Rusinowa. Do plaży jest zaledwie 200 m przez wydmy. Na zamkniętym, ogrodzonym terenie znajduje się 40 domków drewnianych o bardzo wysokim standardzie. Na terenie obiektu jest budynek gospodarczy, recepcja, stołówka, szałas, atestowany plac zabaw, boisko pełnowymiarowe typu Orlik, boisko do siatkówki, kolejka tyrolska, plac pod ognisko, plac fitness z urządzeniami do treningu, barek, grille, itp... Obiekt jest całkowicie monitorowany. W budynku gospodarczym jest pralnia, magazyn sprzętu, warsztat, magazyny podręczne, sprzęt do koszenia, itp.... W portierni jest monitoring i magazyny dodatkowe na pościel. Cały obiekt jest zadbany, wybrukowany, utrzymany w nienagannej czystości. Personel jest od kilku lat zatrudniony, sprawdzony, miejscowy. Na obiekcie jest wysokiej wydajności instalacja fotowoltaiczna. Cały teren jest oświetlony. Na terenie obiektu są liczne nasadzenia drzew i krzewów ozdobnych z automatycznym systemem nawadniania wodą deszczową.
Domki turystyczne zrobione są w systemie kanadyjskim o konstrukcji szkieletowej, parterowe 8 x 11 m, ocieplone, z własnym ogrzewaniem, instalacją fotowoltaiczną. Tern zabudowany domkami ( ponad  1 ha ) jest w pełni zdrenowany systemem drenażu francuskiego. Woda jest odprowadzana systemem rur znajdujących się pod ziemią. Każdy domek ma powierzchnię użytkowa 35 m2 ( zabudowy 42 m2 ), składa się z 2 sypialni, kuchni, łazienki. W kuchni i łazience są kafelki, na podłodze panele, klimatyzatory z funkcją grzania. Każdy domek jest całkowicie wyposażony w sprzęt AGD, pralka, lodówka, płyta indukcyjna, bojler z terma, TV, radio, szafki, łóżka małżeńskie, itp...Część domków posiada garaże na samochody osobowe wbudowane w bryłę domku. Część posiada miejsca parkingowe przy domkach.
Teren ma 3 bramy wjazdowe. Teren nie zabudowany domkami jest zdrenowany częściowo. W tym miejscu znajdują się obiekty rekreacyjne oraz teren pod ewentualną rozbudowę obiektu.
Po wyjściu za teren obiektu wystarczy przejść tylko przez wydmy i wychodzi się na piękne, szerokie piaszczyste plaże. Dojazd jest drogami wyasfaltowanymi.
Obiekt funkcjonuje w sezonie letnim maj-wrzesień. Po sezonie jest stale dozorowany. Obiekt jest bardzo rentowny. Nasz klient chce sprzedać obiekt w całości razem z całą infrastruktura turystyczną, wyposażeniem. Jest możliwość przejęcia kadry pracowniczej. Obiektem zarządza od lat sprawdzona  miejscowa osoba. Gwarantowany jest szybki, zaledwie kilku letni, okres zwrotu poniesionych nakładów na zakup tej nieruchomości.  Sprzedający ma stałych klientów oraz zorganizowany system pozyskiwania klientów i promowania obiektu. Miejsce posiada renomę i bardzo dobre opinie wśród gości. Duża część gości jest z za granicy.
W przypadku zainteresowania kupnem obiektu prosimy o kontakt z naszym biurem nieruchomości pod telefonem: +48  577 410 005  ( Wir sprechen Deutsch ) lub mailem: biuro@prodaheim.pl 

Parametry dodatkowe

  • Kształt działki: Prostokąt
  • Ukształtowanie działki: Płaska
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Mapa

Kontakt

Ewa Zabuska

Ewa Zabuska

ANP

Telefon:
577410005
E-mail:
walgro70@wp.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Prodaheim sp. z o. o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Prodaheim sp. z o. o. z siedzibą przy ul. Długa 44/50, 00-241 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@prodaheim.pl… czytaj więcej