Koszalin

Jamno-Łabusz

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
103 500 PLN
Powierzchnia działki
821 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Numer oferty
284/9434/OGS

Opis nieruchomości

Oferta 284/9434/OGS 
Na sprzedaż działka pod dom jednorodzinny lub dom letniskowy położona przy samym Jeziorze Jamno, blisko morza. Teren ma kształt regularny,  płaski. Dojazd do działki jest z ulicy Północnej w Łabuszu ( Koszalinie ), przez ulice Julków Jamneńskich. Ostatni odcinek jest droga wewnętrzną w której Kupujący nabywa udziały. Proponowana cena jest już z udziałami w drodze wewnętrznej. 
Teren przepięknie położony, przyszłościowy. Dobre połącznie z autostradą S-6 ( ok. 2,5 km ) oraz z siecią planowanych w tym rejonie dróg miejskich i ścieżek rowerowych. 
W najbliższym sąsiedztwie budowane są już domy jednorodzinne. Działka jest obecnie bez mediów. Pąd zapewnia Elektrownia w okresie ok. 14 miesięcy od daty złożenia wniosku o przyłącze. Woda jest najbliżej w sąsiednich nowobudowanych domach lub ewentualnie można wybudować studnie z własnym ujęciem wody. Gaz i kanalizacja są dostępne w ulicy Północnej. 
Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem Prodaheim Nieruchomości. Nasze biuro w Koszalinie mieści się przy ulicy Zwycięstwa 10 ( w centrum, przy samym dworcu kolejowym) i czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 17.00. Jednak ze względu na ciągłą pracę w terenie, prosimy zawsze przed przyjściem do nas, wcześniej zadzwonić i umówić się na konkretną godzinę. Telefon kontaktowy +48  577 410 005. Adres mailowy do kontaktu: biuro@prodaheim.pl.
Więcej podobnych ofert możecie Państwo znaleźć na naszym portalu  www.prodaheim.pl
Jesteśmy pod telefonem w weekandy i święta. 
Wszystkie nasze oferty na niniejszej stronie mają charakter informacyjny oraz są zaproszeniem do rokowań zgodnie z Art. 71 KC i nie stanowią oferty określonej w art 66 i następnych KC.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Utwardzona

Kontakt

Ewa Zabuska

Ewa Zabuska

ANP

Telefon:
577410005
E-mail:
walgro70@wp.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Prodaheim sp. z o. o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Prodaheim sp. z o. o. z siedzibą przy ul. Długa 44/50, 00-241 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@prodaheim.pl… czytaj więcej