Koszalin

Jamno-Łabusz

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
99 000 PLN
Powierzchnia działki
800 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Przeznaczenie działki
Budowlana
Numer oferty
282/9434/OGS

Opis nieruchomości

Oferta nr 282/9434/ODS.   Działka o powierzchni 800 m2.
Na sprzedaż działka pod dom jednorodzinny położona w obrębie miasta Koszalina, w rejonie Jamna a konkretnie dzielnicy Łabusz, przy ulicy Julków Jamneńskich. Jest to jedna z kilkudziesięciu działek budowlanych w tym rejonie  przeznaczonych pod domy, domki, zabudowę mieszkaniową. Teren pięknie położony z dobrym dojazdem.
Teren jest równy, nie jest ogrodzony ale granice działki są wyznaczone palami granicznymi.
Obecnie do działki może być podłączony prąd. Leży to w gestii Zakładu Energetycznego.

Pozostałe dostępne media znajdują się wzdłuż ulicy Północnej lub w pobliżu już wybudowanych innych domów jednorodzinnych w tej lokalizacji. Najbardziej ekonomicznym rozwiązaniem jest wybudowanie własnej studni i zamontowanie instalacji fotowoltaicznej oraz zainstalowanie pompy ciepła. 

Obecnie na rynku koszalińskim koszt wiercenie studni to ok 200 zł za 1 m głębokości ( przykładowo właściciel jednej z posesji  wybudowanej przy ul. Julków Jamneńskich wiercił na głębokość 20 m ).
Położenie terenu jest bardzo atrakcyjne. Blisko jest do zjazdu z autostrady A-6 ( ok. 2,5-3,0 km ), dobre połączenie z centrum Koszalina oraz możliwość szybkiego dojazdu z działki na plażę w Mielnie i Łazach.
Przystępna cena , typowy kształt, równy teren. Razem z działką kupujący zakupuje udział w drodze dojazdowej do swojej posesji.
W planie zagospodarowanie jest to teren pod zabudowę mieszkaniową.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z przedstawicielem Prodaheim Nieruchomości pod nr telefonu +48 577 410 005 lub pod adresem biuro@prodaheim.pl
Nasze biuro w Koszalinie przy ul. Zwycięstwa 10 czynne jest od 9.00 do 17.00 od poniedziałku do piątku. Ze względu na pracę w terenie, prosimy przed przyjściem zadzwonić i umówić się na konkretną godzinę.
Wszystkie oferty mają charakter informacyjny i są zaproszeniem do rokowań zgadnie z art. 71 KC i nie stanowią oferty określonej w art. 66 i następnych KC.

Kontakt

Ewa Zabuska

Ewa Zabuska

ANP

Telefon:
577410005
E-mail:
walgro70@wp.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Prodaheim sp. z o. o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Prodaheim sp. z o. o. z siedzibą przy ul. Długa 44/50, 00-241 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@prodaheim.pl… czytaj więcej