Będzinko

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
650 000 PLN
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Przeznaczenie działki
Budowlana
Prąd
W drodze
Gaz
W drodze
Ujęcie wody
Miejska w drodze
Numer oferty
281/9434/OGS

Opis nieruchomości

Oferta nr 281/9434/ODS
Na sprzedaż duża, ponad 60 arowa, działka pod samym Sarbinowem, oddalona od morza o równe 3 km. Teren równy, blisko drogi asfaltowej Będzino-Sarbinowo. Dojazd z drogi asfaltowej ( ok. 40 m ) jest zapewniony drogą wewnętrzną, w której kupujący nabywa udziały. Obecnie właściciele wystąpili o warunki zabudowy na parę domów do postawienia na prezentowanej działce. Na sąsiednie działki maja już wystawione warunki zabudowy. Działki obok także są w naszej ofercie sprzedaży. W drodze asfaltowej biegnie prąd, woda, gaz. 
Działka jest pięknie położona, dojazd do niej jest prosty i łatwy. 
Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem Prodaheim Nieruchomości. Nasze biuro w Koszalinie mieści się przy ulicy Zwycięstwa 10 ( w centrum, przy samym dworcu kolejowym) i czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 17.00. Jednak ze względu na ciągłą pracę w terenie, prosimy zawsze przed przyjściem do nas, wcześniej zadzwonić i umówić się na konkretną godzinę. Telefon kontaktowy +48  577 410 005. Adres mailowy do kontaktu: biuro@prodaheim.pl.
Więcej podobnych ofert możecie Państwo znaleźć na naszym portalu  www.prodaheim.pl
Jesteśmy pod telefonem w weekandy i święta. 
Wszystkie nasze oferty na niniejszej stronie mają charakter informacyjny oraz są zaproszeniem do rokowań zgodnie z Art. 71 KC i nie stanowią oferty określonej w art 66 i następnych KC.

Parametry dodatkowe

  • Wydane warunki zabudowy: Tak

Kontakt

Ewa Zabuska

Ewa Zabuska

ANP

Telefon:
577410005
E-mail:
walgro70@wp.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Prodaheim sp. z o. o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Prodaheim sp. z o. o. z siedzibą przy ul. Długa 44/50, 00-241 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@prodaheim.pl… czytaj więcej