Bobolin

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
350 000 PLN
Powierzchnia działki
3 000 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Kształt działki
Prostokąt
Prąd
W drodze
Numer oferty
286/9434/OGS

Opis nieruchomości

Oferta nr 286/9434/OGS.

Na sprzedaż działka oznaczona jako działka F, położona w Bobolin-Dąbki pod Darłowem. Działka ma powierzchnię 3000 m2, jest położona 800 m na południe od ulicy Letniskowej w Bobolinie, ma kształt prostokątny zbliżony do kwadratu, leży przy drodze wewnętrznej w której jest kabel z prądem. Działka nie jest ogrodzona. Ładny teren stosunkowo blisko morza z dojazdem drogą gminną i następnie drogą wewnętrzną. Obecnie jest to teren niezabudowany, jednak w najbliższej perspektywie należy liczyć się z szybką zabudową jednorodzinną i letniskową. Dobry moment aby za niedużą kwotę nabyć dużą działkę 30 arów, blisko morza w terenie limitowanym, szybko zbywalnym. Jest to dobra lokata kapitału. Cenę można negocjować.

Bobolin jest położony przy trasie Koszalin - Darłowo, zaraz za Dąbkami w kierunku Darłowa. W sezonie letnim jest tłumnie odwiedzany przez turystów, posiada bogatą bazę hotelowo-pensjonatową. W ostatnich latach powstały w tym rejonie liczne osiedla letniskowych domków, z pełną infrastrukturą turystyczną. Jest to rejon gwałtownie rozwijający się.
Plaża w Bobolinie jest szeroka i łatwo dostępna. W bezpośredniej bliskości w kierunku Koszalina, za Dąbkami, jest jezioro Bukowe stanowiące alternatywę dla morza. Latem trenują na nim miłośnicy  Kitesurfingu, pędząc z zawrotna prędkością na swoich deskach napędzanych wiatrem.
Cały rejon oplata sieć dróg rowerowych. Jest to prawdziwy raj dla miłośników rowerowych wycieczek.
Nie trudno w tym rejonie znaleźć dobrą restaurację, sympatyczny hotel lub pensjonat, miejsce parkingowe, itp... 

Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem Prodaheim Nieruchomości. Nasze biuro w Koszalinie mieści się przy ulicy Zwycięstwa 10 ( w centrum, przy samym dworcu kolejowym) i czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 17.00. Jednak ze względu na ciągłą pracę w terenie, prosimy zawsze przed przyjściem do nas, wcześniej zadzwonić i umówić się na konkretną godzinę. Telefon kontaktowy +48  577 410 005. Adres mailowy do kontaktu: biuro@prodaheim.pl.
Więcej podobnych ofert możecie Państwo znaleźć na naszym portalu  www.prodaheim.pl
Jesteśmy pod telefonem w weekandy i święta. 
Wszystkie nasze oferty na niniejszej stronie mają charakter informacyjny oraz są zaproszeniem do rokowań zgodnie z Art. 71 KC i nie stanowią oferty określonej w art 66 i następnych KC.


Kontakt

Ewa Zabuska

Ewa Zabuska

ANP

Telefon:
577410005
E-mail:
walgro70@wp.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Prodaheim sp. z o. o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Prodaheim sp. z o. o. z siedzibą przy ul. Długa 44/50, 00-241 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@prodaheim.pl… czytaj więcej