Koszalin

ul. Tadeusza Sygietyńskiego

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
160 000 PLN
Powierzchnia
27 m2
Liczba pokoi
1
Piętro
Parter
Rynek
Wtórny
Stan nieruchomości
Do kapitalnego remontu
Numer oferty
41/9434/OMS

Opis nieruchomości

Oferta nr 41/9434/OMS.

NIERUCHOMOŚĆ ZOSTAŁA ZAREZERWOWANA DLA NASZEGO KLIENTA. WPŁACONY JEST ZADATEK.
Koszalin małe mieszkanie 27 m2 do remontu, parter, centrum miasta ul. Sygietyńskiego, blok 4-o piętrowy.

Do sprzedania małe mieszkanie jednopokojowe typu kawalerka, na parterze. Ciepła woda i ogrzewanie miejskie, gaz podłączony ( może zostać użyty do kuchenki gazowej), łazienka i aneks kuchenny do całkowitego remontu, okna starego typu drewniane. Duży pokój jest częściowo wyremontowany. Okazja aby zakupić małe mieszkanie na parterze i wyremontować wg własnego standardu. Położenie jest przy ulicy Sygietyńskiego, do Traugutta tylko 80 m. W pobliżu przystanek autobusowy, szkoła, przedszkole, sklepy, szpital miejski, basen, itp... Bardzo dobra lokalizacja.

Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem Prodaheim Nieruchomości. Nasze biuro w Koszalinie mieści się przy ulicy Zwycięstwa 10 ( w centrum, przy samym dworcu kolejowym) i czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 17.00. Jednak ze względu na ciągłą pracę w terenie, prosimy zawsze przed przyjściem do nas, wcześniej zadzwonić i umówić się na konkretną godzinę. Telefon kontaktowy +48  577 410 005. Adres mailowy do kontaktu: biuro@prodaheim.pl.
Więcej podobnych ofert możecie Państwo znaleźć na naszym portalu  www.prodaheim.pl
Jesteśmy pod telefonem w weekandy i święta. 
Wszystkie nasze oferty na niniejszej stronie mają charakter informacyjny oraz są zaproszeniem do rokowań zgodnie z Art. 71 KC i nie stanowią oferty określonej w art 66 i następnych KC.


Mapa

Kontakt

Ewa Zabuska

Ewa Zabuska

ANP

Telefon:
577410005
E-mail:
walgro70@wp.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Prodaheim sp. z o. o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Prodaheim sp. z o. o. z siedzibą przy ul. Długa 44/50, 00-241 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@prodaheim.pl… czytaj więcej