Koszalin

Zwycięstwa

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 950 PLN
Powierzchnia
73 m2
Przeznaczenie
Biurowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Handlowo/Usługowe
Rodzaj budynku
Kamienica
Stan budynku
Dobry
Dostępne od
2021-02-01
Numer oferty
3/9434/OLW

Opis nieruchomości

Wynajmujący nie płaci prowizji.
Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 73 m2, usytuowany na parterze kamienicy przyj ulicy Zwycięstwa 10 w Koszalinie Wejście bezpośrednio od ulicy Zwycięstwa. Lokal dodatkowo posiada wejście od tyłu. Obecnie w lokalu są dwie ścianki działowe, które można usunąć i otrzymać jedna dużą przestrzeń usługową. W lokalu jest małe zaplecze ( ok 6 m2) oraz WC i kotłownia (ok 2 m2). Wysokość lokalu 2,85 ( wysokość mierzona do sufitu kasetonowego podwieszanego ). Możliwość zwiększenia wysokości do ok 3,00 - 2,95 po usunięciu sufitu.
Od strony ulicy Zwycięstwa lokal posiada dużą witrynę oraz podwójne przeszklone drzwi.
W lokalu jest rozprowadzony alarm i monitoring. Na podłodze jest terakota.
Ogrzewanie lokalu jest zrobione z pieca gazowego C. O. na gaz miejski. Rachunki w okresie zimowym 300-400 zł. Dodatkowo piec dostarcza ciepłą wodę do zaplecza ( zlewozmywak).
Czynsz płatny jest do wspólnoty ok 350 zł i zawiera zaliczkę na wodę i ścieki, śmieci, fundusz remontowy, itp.... Woda rozliczana przez Wspólnotę kwartalnie wg licznika.
Lokalizacja jest przy ulicy Zwycięstwa 10 vis a vis Centrum Handlowego Kosmos, w którym jest obecnie Biedronka i Rossman. Bardzo ruchliwe miejsce. Lokal jest dobrze eksponowany.
Obok jest przystanek autobusowy i przejście dla pieszych. Z tyłu budynku jest duży plac utwardzony co daje możliwości dostaw od tyłu lokalu ( niezależne wejście ).
Nad lokalem jest możliwość powieszenia reklamy świetlnej .


Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży.
Aby obejrzeć nieruchomość prosimy o kontakt z telefoniczny z konsultantem Nieruchomości Prodaheim 577 410 005.
Wszystkie oferty mają charakter informacyjny i są zaproszeniem
do rokowań zgadnie z art. 71 KC i nie stanowią oferty określonej w art. 66 i następnych KC.

Räumlichkeiten zu vermieten, tolle Lage - Koszalin

Eine Gewerbefläche mit einer Fläche von 73 m2 im Erdgeschoss eines Mietshauses in der Zwycięstwa-Straße 10 in Koszalin. Die Möglichkeit, einen großen Bereich im Erdgeschoss nach dem Entfernen von Trennwänden, Gipskartonplatten, anzupassen, die für ein Büro, ein Geschäft, medizinische Dienstleistungen oder Bankgeschäfte bestimmt sind. Das Restaurant ist ab dem 01.02.2021 oder zu einem früheren Zeitpunkt einsatzbereit. Großartige Lage, einfacher Zugang zu Bushaltestellen und zum Bahnhof. Parkplätze auf der Rückseite des Gebäudes. Details zu besprechen.

Wir laden Sie ein, sich mit dem Verkaufsangebot vertraut zu machen.
Um die Immobilie anzusehen, wenden Sie sich bitte an den Immobilienberater von Prodaheim 799 301 177.
Alle Angebote sind indikativ und einladend
gemäß Art. zu verhandeln. 71 des Bürgerlichen Gesetzbuches und stellen kein Angebot dar, das in Art. 66 und nachfolgende KC.

Parametry dodatkowe

  • Ochrona: Tak
  • Alarm: Tak
  • Światłowód: Tak
  • Podwieszane sufity: Tak

Mapa

Kontakt

Waldemar Grochowski

Waldemar Grochowski

ANP

Telefon:
577410005
E-mail:
walgro70@wp.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Prodaheim sp. z o. o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Prodaheim sp. z o. o. z siedzibą przy ul. Długa 44/50, 00-241 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@prodaheim.pl… czytaj więcej