Kołobrzeg

ul. Dąbrówki

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 000 PLN
Powierzchnia
35 m2
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Nazwa budynku
HALA TARGOWA
Numer oferty
15/9434/OLW

Opis nieruchomości

LOKAL ZOSTAŁ WYNAJĘTY
oferta nieaktualna...
Oferta nr 15/9434/OLW
Do wynajęcia lokal zlokalizowany na Hali Targowej przy ul. Dąbrówki 1 ( ul. B. Krzywoustego ) w Kołobrzegu na 1 piętrze. Lokal ma powierzchnie ok. 35 m2, osobne wejście od strony korytarza na Hali Targowej, położony jest na piętrze 1 bezpośrednio przy wejściu od strony schodów ( główne wejście od ulicy B. Krzywoustego ). Lokal jest ogrzewany ( Hala Targowa posiada własną kotłownie ). Pomieszczenie posiada 2 okna wychodzące na ul. B. Krzywoustego oraz boks szklany wewnątrz. Cena obejmuje wszystkie opłaty eksploatacyjne dla lokalu. Wynajmujący płaci tylko za zużytą energię elektryczną. 
Osoby zainteresowane zapraszamy do zapoznania się z pełną informacją o tej nieruchomości po podpisaniu umowy prezentacyjnej z naszym biurem. Celem obejrzenia nieruchomości prosimy o kontakt z przedstawicielem Prodaheim Nieruchomości pod nr telefonu +48 577 410 005 lub biuro@prodaheim.pl Więcej podobnych ofert można znaleźć na naszej stronie  www.prodaheim.pl
Nasze biuro w Koszalinie przy ul. Zwycięstwa 10 czynne jest od 9.00 do 17.00 od poniedziałku do piątku. Ze względu na pracę w terenie, prosimy przed przyjściem zadzwonić i umówić się na konkretną godzinę.
Wszystkie oferty mają charakter informacyjny i są zaproszeniem do rokowań zgadnie z art. 71 KC i nie stanowią oferty określonej w art. 66 i następnych KC.
 

Mapa

Kontakt

Ewa Zabuska

Ewa Zabuska

ANP

Telefon:
577410005
E-mail:
walgro70@wp.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Prodaheim sp. z o. o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Prodaheim sp. z o. o. z siedzibą przy ul. Długa 44/50, 00-241 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@prodaheim.pl… czytaj więcej