Dobiesławiec

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 750 000 PLN
Powierzchnia
38 000 m2
Nazwa inwestycji
Podamirowo gospodarstwo nad Jeziorem Jamno - Farmhouse with buildings on the lake - Bauernhaus mit Gebaeuden am See.

Opis nieruchomości

NIERUCHOMOŚĆ JEST ZAREZERWOWANA. Klient oczekuje na decyzję K.O.W.R.

Oferta 7/9434/OI
Gospodarstwo rolne w Podamirowie. Obiekt składa się z 4 działek o łącznej powierzchni prawie 4 ha. Atrakcją jest dom, starszego typu, położony na działce łączącej się z linią brzegową jeziora Jamno. Oprócz domu w skład gospodarstwa wchodzą zabudowania gospodarcze wraz z ziemią, leżące wzdłuż drogi dojazdowej ( asfaltowej ) do Podamirowa. Atutem jest położenie ziemi leżącej wzdłuż drogi, aż do zakrętu ( skrzyżowania w Podamirowie ). Takie centralne położenie daje olbrzymie możliwości rozwojowe.
Cała nieruchomość składa się z dwóch niezależnych części przedzielonych ulicą w Podamirowie. Jedna część to dom na działce ok. 2700 m2 przy jeziorze, druga część po drugiej stronie ulicy w Podamirowie, to obora położona blisko ulicy i długa prostokątna działka leżąca wzdłuż głównej  i jedynej drogi dojazdowej do Podamirowa. Miejsce fantastyczne z potężnym potencjałem gospodarczym i turystycznym. Kupiec ma wszystko: dom nad jeziorem, zabudowania techniczne, dużo ziemi .... Niewątpliwa okazja aby za nie duże pieniądze stać sie właścicielem pięknej posiadłości pod samym Mielnem z super dojazdem drogą asfaltową.
Dom jest starszego typu po remoncie. Dom posiada wszystkie media poza gazem. W najbliższym czasie do Podamirowa ma być podłączony gaz miejski. Obecnie funkcjonuje ogrzewanie na piec węglowy. Działka na której stoi dom jest o regularnym kształcie, od samej ulicy do samego jeziora.  
Więcej szczegółów można dowiedzieć się od naszego przedstawiciela Prodaheim Nieruchomości tel. +48  577 410 005. Biuro czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 - 17.00. Przed spotkaniem osobistym prosimy o telefon ponieważ przebywamy zazwyczaj w terenie. 
Wszystkie oferty mają charakter informacyjny i są zaproszeniem do rokowań zgadnie z art. 71 KC i nie stanowią oferty określonej w art. 66 i następnych KC.

Mapa

Kontakt

Ewa Zabuska

Ewa Zabuska

ANP

Telefon:
577410005
E-mail:
walgro70@wp.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Prodaheim sp. z o. o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Prodaheim sp. z o. o. z siedzibą przy ul. Długa 44/50, 00-241 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@prodaheim.pl… czytaj więcej