Jamno

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
250 000 PLN
Powierzchnia działki
9 950 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Przeznaczenie działki
Rolna
Prąd
W drodze
Dostępne od
2020-06-15
Numer oferty
206/9434/OGS

Opis nieruchomości

Oferta 190/9434/OGS. Kompleks 3 działek rolnych o powierzchni prawie 1 ha za bardzo dobrą cenę !
Cena całego terenu tylko 250.000,- zł. Cenę możemy negocjować ! Kupić należy cały teren !
Obecnie na terenie jednej z działek są warunki zabudowy na wybudowanie 2 domów. 
Dojazd do działek jest zagwarantowany wewnętrzna drogą dojazdową. Kupujący teren zakupuje automatycznie udział w drodze za kwotę 2.500,- zł. 
Teren jest malowniczy położony w osadzie Podamirowo w zachodniopomorskim, pośród luźnej zabudowy jednorodzinnej w otoczeniu zieleni, nad jeziorem Jamno. Do jeziora jest ok 300 m. Teren ma powierzchnię nieco mniej niż 1 ha ( mniej niż 10.000 m2 ), daje to duże możliwości, jeśli chodzi o zagospodarowanie, szczególnie pod kątem zabudowy jednorodzinnej lub turystycznej. Kupujący nie musi być rolnikiem !
Wioska Podamirowo to królestwo spokoju i ciszy. Istnieje możliwość zacumowania w Podamirowie łódką lub jachtem, ponieważ znajduje się tu gminna przystań. Jezioro Jamno łączy się z Morzem Bałtyckim w miejscowości Unieście, jest to kolejny atut położenia tego terenu.
Poza tym miejscowość znajduje się tylko 3-4 km " drogą na skróty" od Mielna. Jeżeli wybrać komfortową drogę asfaltową przez Mścicie to mamy na odcinku Dobiesławiec-Mścicie , nową oddaną do użytku zaledwie latem 2021 roku, drogę asfaltową ze ścieżką rowerową i oświetleniem. Dzięki bezpośredniej bliskości trasy ekspresowej S-6, możemy w krótkim czasie z Podamirowa dotrzeć do Kołobrzegu, Szczecina i Berlina.
Teren działki jest w planach gminy oznaczony jako studium. Zgodnie z informacjami gmina opracowując plan zagospodarowanie w tym miejscu, będzie nawiązywała do charakteru zabudowy wzdłuż drogi gminnej. Dlatego jest to teren nadający się pod budynki mieszkalne, turystyczne i rekreacyjne. Teren ten graniczy z terenami, na których jest już uchwalony plan zabudowy przestrzennej oznaczony jako teren pod budownictwo mieszkaniowe, usługi turystyczne nieuciążliwe i usługi sportowo-rekreacyjne. Obecnie na pierwszej działce z kompleksu, są warunki zabudowy na 2 domy. 
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.
W razie pytań proszę o kontakt z konsultantem Prodaheim Nieruchomości pod numerem telefonu 577 410 005.
Wszystkie oferty na niniejszej stronie mają charakter informacyjny oraz są zaproszeniem do rokowań zgodnie z Art. 71 KC i nie stanowią oferty określonej w art 66 i następnych KC.


Parametry dodatkowe

  • Ogrodzenie: Brak
  • Dostępne w okolicy: Jezioro, Plac zabaw, Przystań, Las, Morze
  • Droga dojazdowa: Polna droga
  • Komunikacja: Autobus

Kontakt

Ewa Zabuska

Ewa Zabuska

ANP

Telefon:
577410005
E-mail:
walgro70@wp.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Prodaheim sp. z o. o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Prodaheim sp. z o. o. z siedzibą przy ul. Długa 44/50, 00-241 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@prodaheim.pl… czytaj więcej